Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analistten Dev BTC ve XRP Tahmini: Bu Seviyeler Mantıklı!

bitcoinin her adimini bilen analistten dev btc ve xrp tahmini bu seviyeler mantikli g6qWD3WN

Bitcoin (BTC)’in her adımını bilen usta analist Peter Brandt, lider kripto para birimi için temel fiyat seviyelerini haritalandırıyor. Ayrıca ünlü analist, Ripple tahminini de paylaşıyor.

Peter Brandt: 41.986 dolar, Bitcoin satın almak için mantıklı bir nokta…

Başarılı analist Peter Brandt, önceki boğa piyasasının düzeltme derinliğine bağlı olarak Bitcoin için önemli seviyeleri belirledi. Peter Brandt konuya yönelik şunları söyledi:

%10’luk bir düzeltme sağlandı. Tüm elde ettiğimiz bu olabilir. %20’lik bir düzeltme 46.693 dolar olacaktır. %30’luk bir düzeltme 40.856 dolar olacaktır. %35’lik bir düzeltme (2015-17 trendinde ortalama %30 + düzeltme) 37.938 dolar olacaktır. 41.986 dolar, BTC satın almak için mantıklı bir nokta…

Peter Brandt: Son düşüş, piyasayı yeniden sağlıklı hale getirmek için yeterli

Peter Brandt’a göre, Bitcoin‘in Pazartesi günü 47.000 doların altına düşmesi, boğa piyasasının sürdürülebilirliği için iyiye işaret. Peter Brandt konuya yönelik şunları söyledi:

Bu, piyasayı yeniden sağlıklı hale getirmek için yeterli olabilir. Buna geç FOMO alıcılarından kurtulmak denir.

bitcoinin her adimini bilen analistten dev btc ve xrp tahmini bu seviyeler mantikli 0 MwdJsqAlKaynak: Peter Brandt/Twitter

Peter Brandt: Bitcoin’de düzeltmenin sinyalini bunlar verdi

Peter Brandt, son zamanlarda piyasa katılımcılarının yaşadığı aşırı yükselişin ufukta bir gerileme olduğunu gösterdiğini de ekliyor. Peter Brandt konuya yönelik şunları söyledi:

BTC’de daha anlamlı bir düzeltmenin zamanı geldiğine dair bir ipucu arıyordum. İkna edici kanıt, Bitcoin gözleriydi. Dizginlenmemiş coşku her zaman tehlikelidir ve genellikle oldukça öngörücüdür.

bitcoinin her adimini bilen analistten dev btc ve xrp tahmini bu seviyeler mantikli 1 75bkvBFNKaynak: Peter Brandt/Twitter

Peter Brandt: XRP bir dip paterni oluştururken bazı yatırımcılar için ilginç olabilir

XRP’ye gelince Peter Brandt, “can sıkıcı olacağına” inandığı kripto paradan uzaklaşmaya devam ediyor. Deneyimli trader, altcoin’in bir menkul kıymet olduğuna inanıyor. Ancak analist, XRP bir dip paterni oluştururken bazı yatırımcılar için ilginç olabileceğini söylüyor. Peter Brandt konuya yönelik şunları söyledi:

OTC (tezgah üstü) menkul kıymet ticareti yapmıyorum. Bu tür menkul kıymetlerle ticaret yapsaydım, XRP ilgi çekici olurdu. Modelin tamamlanmasına bağlı olarak ters çevrilmiş H&S. XRP, Ripple Labs tarafından verilen bir menkul kıymettir.

Sıradaki içerik:

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analistten Dev BTC ve XRP Tahmini: Bu Seviyeler Mantıklı!