Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analistten Altın ve BTC Tahmini!

bitcoinin her adimini bilen analistten altin ve btc tahmini eHGwrGsu

Deneyimli trader Peter Brandt, yeni tahminleriyle bugün manşetleri süslüyor. Bitcoin’in her adımını başarıyla öngören analist, doların devalüasyonunun “daha yeni başladığını” söyledi. Bitcoin (BTC)’de şimdi düşüş bekleyen birçok analiste rağmen Peter Brandt, “yükseliş eğiliminin devam edeceğini” belirtiyor. Ayrıca analist, BTC dışında ABD hisse senetlerinin hem de emtiaların (altın, gümüş vb.) değer kazanmaya devam edeceğine inanıyor.

Peter Brandt: Altın ve Bitcoin değer kazanmaya devam edecek!

Lider kripto para son zamanlarda 58.000 dolarlık  zirvesinden bir yıldız gibi kaydı. BTC fiyatı 43.000 dolarlık dip seviyelerini bile gördü. Şimdi bazı analistler, bu çöküş nedeniyle BTC’de düşüşün devam edeceğini öne sürüyor. Efsanevi trader Peter Brandt ise yeni tahminlerini paylaştı ve bu analistlerden farklı düşünüyor.

bitcoinin her adimini bilen analistten altin ve btc tahmini 0 GmtXgefT

Peter Brandt, BTC’deki “yükseliş eğiliminin devam edeceğini” belirtiyor. Analistin boğa odaklı tahmini, ABD dolarının satın alma gücünün azalmaya devam ettiği gerçeğine dayanıyor. Peter Brandt, aynı nedenle hem ABD hisse senetlerinin hem de emtiaların (altın, gümüş vb.) itibari para cinsinden değer kazanmaya devam edeceğine inanıyor.

Teşvik paketi BTC fiyatını pompalıyor!

Bitcoin bu Pazar yeşil ticarette ve bugün erken saatlerde 50.877 dolarlık gün içi en yüksek seviyeye yükseldi. Cuma günü, en büyük kripto para birimi küresel tahvil sorunu hisse senedi piyasasını sarstığı için 46.000 dolar seviyesine düştü. Ardından BTC, ABD hisse senetlerinin işlem seansının sonuna doğru büyük bir geri dönüş gerçekleştirmesinin ardından günü pozitif bölgede kapatmayı başardı. Cumartesi günü Senato tarafından kabul edilen 1,9 trilyon dolarlık yardım paketi, Bitcoin’in devam eden toparlanmasına katkıda bulundu.

Sıradaki içerik:

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analistten Altın ve BTC Tahmini!