Bitcoin ve Ethereum Yatayken Bu 2 Altcoin Patladı!

bitcoin ve ethereum yatayken bu 2 altcoin patladi in1mQIBl

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) konsolide olmaya devam ederken, yeni bir merkezi olmayan finans (DeFi) türü ortaya çıkıyor. 2 yeni altcoin projesi güçlü artışlar görüyor.

Altcoin projesi Alchemix (ALCX) patladı!

Alchemix (ALCX), kullanıcıların getiri elde etmek için teminatı kullanarak zaman içinde kendilerini geri ödeyebilecek krediler almalarına olanak tanıyan bir DeFi protokolüdür. Alchemix, DAI aracılığıyla mevduatları alır ve ardından DAI’yi kredi vermek için alUSD adı verilen doğal stablecoin’ine dönüştürür.

bitcoin ve ethereum yatayken bu 2 altcoin patladi 0 JvS6ZJSd

Kullanıcılar, Alchemix platformunda mevduatlarının %50’ye kadarını ödünç alabilir ve getiri elde etmek için mevduatlarını bırakarak, istedikleri zaman alUSD veya DAI ile geri ödeme yaparak veya teminatlarının bir kısmını kullanarak borçlarını kapatabilirler. Lansmandan kısa bir süre sonra, platform kilitli olarak toplam değeri 500 milyon dolardan fazla kazandı. CoinGecko’ya göre ALCX, 27 Şubat’ta 279,54 dolardan 6 Mart’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.497,27 dolara kadar yükseldi. Haftalık bazda kripto para %435 fırladı.

INV fiyatı, iki gün içinde yüzde 449 artttı

Hızlı bir şekilde sahneye çıkan diğer bir DeFi altcoin projesi Inverse.Finance (INV)’de patladı. CoinGecko’ya göre altcoin, Cuma günü 377,60 dolardan sadece iki gün içinde %449 artarak 2.075 dolara yükseldi… INV, stablecoin getirileri olan bir dolar-maliyet ortalama (DCA) sistemi kullanarak kullanıcılara herhangi bir tokenle kayıpsız bir yatırım stratejisi sunmayı amaçlayan bir protokoldür. DAI yatırarak ve kazanç elde etmek için getiri optimizasyon protokolüne izin vererek, INV vault tokenine sahip olduğunuz sürece kârlar sürekli olarak kripto varlığınıza aktarılır.

bitcoin ve ethereum yatayken bu 2 altcoin patladi 1

Şubat ayında Inverse.Finance, yerli, sentetik bir stablecoin olan DOLA merkezli bir para piyasası olan Anchor Protocol’ün lansmanını duyurdu. Hem Inverse.Finance hem de Alchemix hızlı bir şekilde popülerleşse de kötü şöhretli ve yüksek riskli DeFi piyasasında yükselmeye veya geri çekilmeye devam edip etmeyecekleri henüz belli değil.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Bitcoin ve Ethereum Yatayken Bu 2 Altcoin Patladı!