Birçok Tahmini Tutan Analist: Dev Düzeltme Geliyor! Bu Altcoin’ler Çökebilir

bircok tahmini tutan analist dev duzeltme geliyor bu altcoinler cokebilir b3fZdTr1

Popüler kripto analisti Michaël van de Poppe, Bitcoin (BTC)’deki düşüşün piyasayı parçalayacağını ve bazı altcoin projelerini felakete sürükleyeceğini belirtiyor.

Michaël van de Poppe: Bitcoin 58.000 doları kıramazsa daha fazla acı geliyor!

Dünyaca ünlü analist Michaël van de Poppe, kripto piyasalarına yönelik yeni analizlerini paylaştı. Analist, BTC boğalarının en iyi kripto para birimini 58.000 doların üzerine çıkarıp çıkarmayacağını görmek için piyasayı yakından izlediğini söylüyor. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Yüksek 58.000 dolara işaret edebilirsiniz. Bu gerçekten kırılamaz ve tekrar destek olamazsa, daha fazla aşağı doğru hareket edeceğimizi varsayıyorum.

bircok tahmini tutan analist dev duzeltme geliyor bu altcoinler cokebilir 0 XXFFtYKM

Michaël van de Poppe: Bu 3 altcoin ve diğerleri yüzde %60 oranında düşebilir!

Michaël van de Poppe, olumsuz yönde çok daha büyük bir hareketi önlemek için Bitcoin fiyatının 55.100 dolarlık önemli bir destek seviyesini tutması gerektiğini de söylüyor. Analist, BTC bu seviyenin altına düşerse, yakın zamanda büyük ralliler yaşayan altcoin’lerin özellikle savunmasız olacağını söylüyor. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

55.000 dolar destek sağlamazsa, Chiliz (CHZ), Enjin (ENJ), Theta (THETA) gibi altcoin’lerde gördüğümüz genel ivmenin sonlanacağını ve tüm bu kripto paraların çok acı verici bir düzeltme yaşayacağını düşünüyorum.Ve acı verici bir düzeltme, onların %50 ila %60 oranında düşebilecekleri anlamına gelir.

düşüş psg atm asr

Uzun vadede Michaël van de Poppe, boğa eğilimli olmaya devam ediyor

Uzun vadede Michaël van de Poppe, piyasalar konusunda yükselmeye devam ediyor. Michaël van de Poppe, Bitcoin’in mevcut geri çekilmesini “mutlu bir düzeltme” ve genel bir kripto boğa piyasası döngüsünün sağlıklı bir parçası olarak nitelendiriyor. Başarılı analist Michael van de Poppe, 2020 yılının ilk çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak tahmin etti.

Ayrıca ünlü analist, Bitcoin’in geçtiğimiz dönemlerdeki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunların yanı sıra analist, geçtiğimiz aylardaki kripto para tahminlerinde de yüksek başarı oranı yakaladı. Bunlar dışında usta analistin başarılı başka kripto para tahminleri de var. Son olarak analist, Şubat ayında önemli bir kripto düzeltmesi beklediğini belirtti ve 22 Şubat’taki piyasa çöküşünü doğru öngördü.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Birçok Tahmini Tutan Analist: Dev Düzeltme Geliyor! Bu Altcoin’ler Çökebilir