Birçok Tahmini Tutan Analist: Çöküş Geliyor! Bitcoin ve Ethereum Bu Seviyelere Gidiyor

bircok tahmini tutan analist cokus geliyor bitcoin ve ethereum bu seviyelere gidiyor sRNgK5MR

Dünyaca ünlü kripto analisti ve etkileyicisi Michaël van de Poppe, piyasa değerine göre en büyük kripto para Bitcoin için geleceğine inandığı şeyin ana hatlarını açıklıyor. Ayrıca usta analist, Ethereum tahminlerini de paylaşıyor.

Michaël van de Poppe: Bitcoin ve altcoin’ler için yeni bir çöküş yaklaşıyor

Usta analist Michaël van de Poppe, 42.000 abonesiyla kısa vadeli Bitcoin ve Ethereum fiyat tahminlerini paylaşıyor. Michaël van de Poppe, 60.000 dolar seviyesini fethedemedikten sonra lider kripto para biriminin şu anda önemli bir dirençle karşı karşıya olduğunu ve muhtemelen onu geçemeyeceğini söylüyor. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

60.400 dolar ile 59.000 dolar arasındaki bu bölgenin tamamı, içinden geçeceğimizi varsaymadığım mevcut fiyat için bir direnç bölgesi… Bunun üstesinden gelemeyeceğimizi ve bir çöküş sezonuna gireceğimiz yeni bir düşüş yaşayacağımızı varsayıyorum.

bircok tahmini tutan analist cokus geliyor bitcoin ve ethereum bu seviyelere gidiyor 0 iNM5cmTu

Michaël van de Poppe: Bitcoin 57.000 dolarlık fiyat seviyesini tutmalı!

Bitcoin belirtilen direnç bölgesini başarılı bir şekilde geçerse, analist en iyi kripto para biriminin 68.000 dolar civarında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasını bekliyor. Olumsuz tarafı analist, Bitcoin’in keskin bir şekilde düşmesini önlemek ve 55.000 dolar aralığını yeniden ziyaret etmemek için 57.000 dolarlık fiyat seviyesini tutması gerektiği konusunda uyarıyor. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Tutulacak şey, bu bölge 57.400 dolar ile 57.800 dolar arasındadır. Bu, daha düşük zaman dilimlerinde geçerliyse, olumsuz yönde endişelenecek bir şey yok. Ancak, bu çok hızlı aşağı ve yukarı hareketleri gördüğümüzden, fiyat bu 57.000 dolar seviyesini kaybettiği anda yine 55.000 dolara keskin bir düşüş göreceğimizi varsayıyorum.

Michaël van de Poppe: Ethereum fiyatı 1.500-1.550 dolarlık alana geri dönebilir

Michaël van de Poppe, akıllı sözleşme platformunun yönetim tokeni 1.850 dolar civarında bir dirençle karşı karşıya olduğu için Ethereum’un Bitcoin’e benzer şekilde hareket ettiğini belirtiyor. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ethereum için ters yönde sahte bir kırılma yaşadığımızı gördük ve bu aralığı 1.900 dolar civarında test ediyoruz. Biz önceki yüksek olan 1.850 dolar seviyesini tutmayı başaramadık ve destek olarak bu önceki yüksek seviyeyi tutamadığımızdan tekrar düşüyoruz… 1.750 dolar alanı tutmamız gereken kritik alan… Biz Ethereum’un bu seviyeden açıkça kırıldığını görmek istiyoruz. 1.850 doları çevirirse ardından tüm zamanların en yüksek seviyelerinin devam ettiğini görebiliriz.

Analist, Bitcoin gibi Ethereum’un 1.850 dolarlık alanı yeniden test edeceğini ve kısa süre içinde 1.500-1.550 dolarlık alana geri döneceğini tahmin ediyor. Ancak analist, piyasanın şu anda “aşırı yükselişte” olduğunu ve beklenmedik durumun her zaman mümkün olduğunu ekliyor.

bircok tahmini tutan analist cokus geliyor bitcoin ve ethereum bu seviyelere gidiyor 1 GJ2BXkAR

İşte Michael van de Poppe’nin başarılı tahminleri

Başarılı analist Michael van de Poppe,  2020 yılının ilk çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak tahmin etti. Ayrıca ünlü analist, Bitcoin’in geçtiğimiz dönemlerdeki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunların yanı sıra analist, geçtiğimiz aylardaki kripto para tahminlerinde de yüksek başarı oranı yakaladı. Son olarak analist, Şubat ayında önemli bir kripto düzeltmesi beklediğini belirtti ve 22 Şubat’taki piyasa çöküşünü doğru öngördü. Bunlar dışında usta analistin başarılı başka kripto para tahminleri de var.

Sıradaki içerik:

Birçok Tahmini Tutan Analist: Çöküş Geliyor! Bitcoin ve Ethereum Bu Seviyelere Gidiyor