Birçok Tahmini Tutan Altcoin Kâhini: 5 Altcoin Fırlayarak Bu Seviyeleri Görecek!

bircok tahmini tutan altcoin k hini 5 altcoin firlayarak bu seviyeleri gorecek sDf8MpOi

Başarılı tahminleri olan kripto trader’ı ve analisti il Capo Of Crypto (CryptoCapo), bazı altcoin projelerinin bu ay güçlü yükseleceğini tahmin ediyor. Ayrıca analist, 5 altcoin’de hedef seviyelerini açıklıyor.

il Capo Of Crypto: Altcoin projeleri için heyecan verici zamanlar

“il Capo Of Crypto (CryptoCapo)” olarak bilinen analist, yeni analizinde 59.500 takipçisine, Bitcoin baskınlık endeksi derin bir geri çekilme belirtileri gösterdiğinden altcoin’lerin performansını yakından izlediğini söyledi. il Capo Of Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Altcoin projeleri için heyecan verici zamanlar.

bircok tahmini tutan altcoin k hini 5 altcoin firlayarak bu seviyeleri gorecek 0 nMFcz8M9Kaynak: il Capo Of Crypto/Twitter

Yatırımcıar, Bitcoin’in altcoin’lerden daha iyi performans gösterip göstermeyeceğini veya tam tersini tahmin etmek için Bitcoin baskınlık endeksine bakıyor. Endeks zayıflık belirtileri gösterdiğinde analistlere göre, bu genellikle altcoin’lerin Bitcoin’den daha iyi performans göstereceğinin bir işaretidir.

il Capo Of Crypto: Ethereum ve Balancer ATH’ye programlandı!

il Capo Of Crypto’nun Bitcoin baskınlık endeksine ilişkin düşüş görünümü, Bitcoin’e (ETH/BTC) karşı Ethereum’daki yükselişi vurguladığı için geliyor. Analist, Şubat ayı sonlarında yayınladığı ve ETH/BTC’nin tüm zamanların en yüksek seviyesini basmaya hazır olabileceğini gösteren bir grafiği tekrar tweetledi. il Capo Of Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Yakında göreceksin…

bircok tahmini tutan altcoin k hini 5 altcoin firlayarak bu seviyeleri gorecek 1 HDwipUV3Kaynak: il Capo Of Crypto/Twitter

il Capo Of Crypto’nun radarındaki bir başka kripto para, Bitcoin’e karşı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmaya hazır olduğunu söylediği Ethereum tabanlı otomatik piyasa yapıcısı Balancer (BAL)’dır. il Capo Of Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BAL/BTC tüm zamanların en yüksek seviyesine programlandı.

bircok tahmini tutan altcoin k hini 5 altcoin firlayarak bu seviyeleri gorecek 2 zNcMLUk1Kaynak: il Capo Of Crypto/Twitter

il Capo Of Crypto: Reserve Rights Token ve Verasity bu seviyeleri görebilir!

il Capo Of Crypto’nun listesindeki bir sonraki kripto para, çeşitlendirme ve ademi merkeziyetçilik yoluyla riski azaltmak için tasarlanmış bir projedir: Reserve Rights Token (RSR). il Capo Of Crypto’ya göre RSR/BTC, 0.0000015’ten 0.0000025’e %66’nın üzerinde yükselecek şekilde konumlanıyor.

bircok tahmini tutan altcoin k hini 5 altcoin firlayarak bu seviyeleri gorecek 3 5k2jlniKKaynak: il Capo Of Crypto/Twitter

Dördüncü sırada, il Capo Of Crypto’nun altı aylık düşüş trendini sona erdirmeyi başardığını belirttiği e-spor ve video eğlence protokolü Verasity (VRA/BTC) geliyor. il Capo Of Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

VRA: Önce, Sonra…. Dalgalı çizgiler yalan söylemez. Bir sapmanın ardından ayı piyasa yapısı bozuldu. Temel bilgiler iyidir.

bircok tahmini tutan altcoin k hini 5 altcoin firlayarak bu seviyeleri gorecek 4 C9UWQEfTKaynak: il Capo Of Crypto/Twitter

il Capo Of Crypto: SAND 1 doların altında satılmıyor…

Son kripto para, Blockchain tabanlı oyun ekosistemi SAND’dir. il Capo Of Crypto, hem SAND/BTC hem de SAND/USDT’de yükselişte olduğunu söylüyor. il Capo Of Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

SAND 1 doların altında satılmıyor…

bircok tahmini tutan altcoin k hini 5 altcoin firlayarak bu seviyeleri gorecek 5 7HnFkICbKaynak: il Capo Of Crypto/Twitter

2020 yılının başlarında il Capo Of Crypto (CryptoCapo), Bitcoin‘in 3.500 dolara düşeceğini ve XRP’nin 0,11 dolara ulaşacağını belirtti ve nokta atışı bildi. Ayrıca usta analist, XRP’deki 0,13 doları da nokta atışı bildi. il Capo Of Crypto, diğer altcoin projelerinin gördüğü büyük düşüşleri de doğru bir şekilde tahmin etti. Bu nedenle yatırımcılar, analistin tahminlerini dikkatle izliyor.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Birçok Tahmini Tutan Altcoin Kâhini: 5 Altcoin Fırlayarak Bu Seviyeleri Görecek!