Birçok Altcoin Tahmini Tutan Analist, Mart İçin Bitcoin ve Ethereum Tahminlerini Açıkladı!

bircok altcoin tahmini tutan analist mart icin bitcoin ve ethereum tahminlerini acikladi

Tahmnleriyle nam salan usta bir kripto stratejisti olan il Capo Of Crypto (CryptoCapo), yeni tahminlerini paylaşıyor. Analist, Bitcoin (BTC)’in dibe vurmasını ve önümüzdeki haftalarda tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetmesini beklediğini söylüyor.

il Capo Of Crypto: Bitcoin fiyatı şimdi bir dip kazıyor!

Yeni analizinde, sektörde il Capo Of Crypto olarak bilinen analist, Bitcoin’in neden bir dip kazdığını göstermek için bir dizi teknik göstergeye bakıyor. Analist,  piyasa katılımcıları tarafından tutulan sözleşmelerin sayısına atıfta bulunan Bitcoin‘in açık faizindeki keskin düşüşün, önde gelen kripto para birimi için yükselişe işaret ettiğini açıklıyor. il Capo Of Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Diğer zamanla (Ocak düşüşü) aynı, açık faiz (OI) fiyatla birlikte düştü. Geç long’lar rekt aldı. Geç long vadeli tasfiyeler nedeniyle OI’deki bu düşüş, fonlama oranlarının sıfırlanmasına yardımcı oldu. Ayrıca short’lar sıkıştı. Fiyatın dibe ulaşmadığını düşünüyorlar, bu yüzden sıçramayı kısaltıyorlar. Bu da fonun negatif (yükseliş) olma eğiliminde olmasına neden oluyor.

bircok altcoin tahmini tutan analist mart icin bitcoin ve ethereum tahminlerini acikladi 0 OyRewUyrKaynak: il Capo Of Crypto/Twitter

il Capo Of Crypto: BTC ve ETH RSI, yine gizli yükseliş eğilimleri oluşturuyor!

il Capo Of Crypto ayrıca, 2 dev kripto paradaki Göreceli Güç Endeksi (RSI) ve fiyat arasındaki gizli bir ayrışmanın, momentumun boğaların lehine olduğunu gösterebileceğini vurguluyor. il Capo Of Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BTC ve ETH RSI, yüksek zaman dilimlerinde yine gizli yükseliş eğilimleri oluşturuyor. Bu sapma, onaylandığında trendin devamı anlamına gelir. BTC için pivot (geçersiz kılma): haftalık mum 33.000 doların altına yakın. BTC için onay: haftalık 57.000 doların üzerinde kapanış.

bircok altcoin tahmini tutan analist mart icin bitcoin ve ethereum tahminlerini acikladi 1 vhp2zIJFKaynak: il Capo Of Crypto/Twitter

il Capo Of Crypto: Balinalar Bitcoin diplerini satın alıyor

Ek olarak kripto analisti, balinaların BTC diplerini satın aldığını belirterek, en büyük kripto sahiplerinin bir sonraki adım için yeni bir temel oluşturduğunu öne sürüyor. il Capo Of Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Kurumlar/balinalar bu seviyelerde birikmeye devam ediyor. Coinbase Pro çıkışları deli gibi artıyor.

bircok altcoin tahmini tutan analist mart icin bitcoin ve ethereum tahminlerini acikladi 2Kaynak: il Capo Of Crypto/Twitter

il Capo Of Crypto: BTC Mart ayının sonundan önce 80.000 dolara fırlayacak

Bitcoin boğa döngüsünün bir sonraki aşamasına hazırlanırken il Capo Of Crypto, önde gelen kripto paranın Mart ayının sonundan önce tüm zamanların en yüksek seviyesi olan yaklaşık 80.000 dolara fırlayacağına inanıyor. il Capo Of Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BTC’nin yeni potansiyeli 60.000 ile 42.000 dolar arasında değişiyor. Yüksek aralığın üzerindeki konsolidasyondan sonra hedef: yaklaşık 80.000 ABD doları.

bircok altcoin tahmini tutan analist mart icin bitcoin ve ethereum tahminlerini acikladi 3 mv2AHJ9uKaynak: il Capo Of Crypto/Twitter

İşte usta analist il Capo Of Crypto’nun başarılı tahminleri

2020 yılının başlarında usta analist il Capo Of Crypto (CryptoCapo), Bitcoin‘in 3.500 dolara düşeceğini ve XRP’nin 0,11 dolara ulaşacağını belirtti ve nokta atışı bildi. Ayrıca usta analist, XRP’deki 0,13 doları da nokta atışı bildi. il Capo Of Crypto, diğer altcoin projelerinin gördüğü büyük düşüşleri de doğru bir şekilde tahmin etti. Bu nedenle yatırımcılar, analistin tahminlerini dikkatle izliyor.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Birçok Altcoin Tahmini Tutan Analist, Mart İçin Bitcoin ve Ethereum Tahminlerini Açıkladı!