Bir YouTuber, Tek Elle Nasıl Oyun Oynanabileceğini Anlattı

bir youtuber tek elle nasil oyun oynanabilecegini anlatti

Dünyanın en büyük görüntü paylaşım platformunda oyun, sinema, spor, şahsî gelişim üzere pek çok kategorinin yanı sıra “faydalı” olarak tanımlayabileceğimiz kimi içerikler de bulunuyor ve Left Shoulder Closed isimlı şimdi sadece 709 abonesi bulunan YouTube kanalı da bunlardan biri.

Left Shoulder Closed, rastgele bir nedenden sadece tek elini kullanabilen bireylerin, iki elle kullanıma nazaran tasarlanmış günlük vazifeleri nasıl gerçekleştirebileceğine dair pratik yollar sunan bir YouTube kanalı olarak karşımıza çıkıyor.

bir youtuber tek elle nasil oyun oynanabilecegini anlatti 0

Left Shoulder Closed, son görüntüsünde ise tek elle oyun oynamanın ayrımlı yollarına deyindi ve ampute bireylerin tek elleri olsa dahi oyun oynamaya nasıl devam edebileceğinin ipuçlarını paylaştı. Left Shoulder Closed’a nazaran tek elinizi kullanarak FPS oyunları oynayabilmeniz dahi mümkün.

Left Shoulder Closed, tek eli olan bireyler için PC’de oyun oynamanın en kolay yolunun uyarlanabilir tuşlara sahip bir fare kullanmak olduğunu belirtiyor. Bu sayede klavyedeki tuşlara bağlı olan pek çok fonksiyonu farenin üzerindeki tuşlara atayabiliyor, tek elle dahi oyun oynayabiliyorsunuz.

Left Shoulder Closed’a nazaran tek elle oyun oynamanın bir başka yolu ise bir joystick kullanmak. Çağdaş joystick’lerde de tıpkı farelerde olduğu üzere pek çok uyarlanabilir tuş bulunduğundan istediğin fonksiyonları bu tuşlara atayabilir, tek elle oyun oynayabilirsiniz.

Left Shoulder Closed’ın tek elle nasıl oyun oynanabileceğini anlattığı görüntü

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Bir YouTuber, Tek Elle Nasıl Oyun Oynanabileceğini Anlattı