Bir Sonraki Altcoin Döngüsü Isınırken Ünlü Analist Bu Üç DeFi Koinine Vurgu Yaptı

bir sonraki altcoin dongusu isinirken unlu analist bu uc defi koinine vurgu yapti mIWgnsWH

Kripto traderı ve stratejisti Nicholas Merten, bir sonraki altcoin hype döngüsüne hazırlık olarak üç merkezsiz finans (DeFi) varlığını biriktirdiğini açıkladı.

DataDash’in yeni bir bölümünde Merten, 404.000 abonesine altcoin piyasasının bir sonraki yükseliş aşamasına başlayacağını belirtiyor.

Bitcoin’in değerlemede trilyon dolarlık bir aşamaya geçtiğini belirten Merten, son gelişmelerin bu likiditenin çoğunun diğer kripto para birimlerinde dolaşmaya başlayabileceği ve içinde bulunduğumuz mevcut döngünün ikincil aşaması tartışmasına tekrar girebileceği anlamına geldiğini ifade ediyor.

İyimserliği bu aşamd devam ettiğini ifade eden Merten, altcoinlerin artık patlamaya hazır bir katalizör anını beklediğini ifade ediyor.

Satın Aldığı Koinler

Yeni bir altcoin sezonu kızışırken, Merten satın aldığı ilk koinin merkezi olmayan borsa protokolü Uniswap (UNI) olduğunu söylüyor.

Merten’in listesindeki bir sonraki kripto para, Bitcoin’e öldürücü bir kullanım durumu getirmeyi amaçlayan bir proje olan Stacks (STX).

“Stacks platformu, insanların Bitcoin ağının üzerindeki ikincil bir katman üzerinde akıllı sözleşme tarzı uygulamalar geliştirmesini sağlayacak. Sadece ödemelere odaklanmakla kalmıyor, aynı zamanda Ethereum’da gördüğünüz gibi uygulamalar oluşturmak için gerçek bir çerçeve oluşturuyor. Dolayısıyla, Uniswap sağlam bir platform, insanların Bitcoin’i likit bir şekilde ödünç vermelerine ve takas etmelerine ve Bitcoin’i farklı türdeki programatik işlevlerde gerçek para olarak kullanmalarına olanak tanıyan borç verme platformları ve borç alma platformları oluşturma yeteneği söz konusu. “

Merten’in radarındaki son kripto para, arzını bir sepet fiat para birimine ve volatilite endeksine (VIX) göre ayarlayan esnek bir stablecoin olan Benchmark Protocol (MARK).

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Bir Sonraki Altcoin Döngüsü Isınırken Ünlü Analist Bu Üç DeFi Koinine Vurgu Yaptı