Bir PlayStation 5, Daha Birinci Testlerde Bozuldu

bir playstation 5 daha birinci testlerde bozuldu CramryfC

Sony’nin yeni jenerasyon oyun konsolu olan PlayStation 5, bugün prestijiyle ABD başta olmak üzere birkaç ülkede satışa sunulacak. Lakin Sony, PlayStation 5’in tanıtım ünitelerini YouTuber’lara ve oyun yayıncılarına çoktan göndermiş durumda.

Oyun incelemelerini paylaşıtığı ACG isimlı YouTube kanalında 709 bin abonesi bulunan YouTuber Jeremy Penter, kendisine gönderilen PlayStation 5 tanıtım ünitesinin daha birinci testlar sırasında bozulduğunu açıkladı.

YouTuber Jeremy Penter’ın PlayStation 5’i, daha birinci testlerde bozuldu

bir playstation 5 daha birinci testlerde bozuldu 0 GFTHlibP

Penter’ın açıklamalarına nazaran PS5, testler sırasında oyunları harici şoförde depolama ve çalıştırma sırasında bilgi tabanını yine oluşturmaya çalışırken sorun yaşisimı. Akabinde önyükleme ve ağ problemleri da yaşamaya kafalayan PS5, nihayetinde büsbütün kullanılamaz hale geldi.

İddia edebileceğiniz üzere Penter, yaşadığı sorunun akabinde direkt olarak Sony’nin takviye takımıyla bağlantıya geçti lakin tanıtım ünitesi tamir edilemez hale gelmiş olacak ki Sony, Penter’a yeni bir PlayStation 5 gönderdi.

Tanıtım üniteleri, oyun konsollarının ekseriyetle birinci parti eserleri olduklarından çeşitli problemler ortaya çıkması son derece olağan. Hatta geçtiğimiz periyotta bir kafaka yayıncı da test ettiği Xbox Series X’in çalışmasına karşın ekrana manzara yansıtmayı durdurduğunu açıklamıştı. PlayStation 5’in birtakım ünitelerinin nitekim de problemli olup olmadığını konsol satışa sunulduğunda daha açık bir biçimde görebileceğiz.

YouTuber’ın PlayStation 5’nin bozulduğunu açıklisimığı görüntü

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Bir PlayStation 5, Daha Birinci Testlerde Bozuldu