Binance, Cardano (ADA) Güncellemesini ve Hard Fork’unu Destekleyeceğini Duyurdu

binance cardano ada guncellemesini ve hard forkunu destekleyecegini duyurdu KH4EmL3X

Binance, 27 Şubat’ta ticaret platformunun Cardano ağ güncellemesini ve hard fork’unu destekleyeceğini . Desteğin bir parçası olarak platform, ADA yatırma ve çekme işlemlerini 1 Mart’ta Türkiye saati ile 19.00’dan başlayarak askıya alacak. Binance, 2 Mart 00.45 civarında hizmeti kısıtlamasının düzeleceğini tahmin ediyor.

Borsa, ayrıca alım satımların etkilenmeyeceğini de belirtti. Ağ stabil hale gelir gelmez borsa tam hizmete devam edecek. Hizmetin yeniden başlayacağını önceden ilan etmeyecek.

Cardano ATH yaptı

Güncelleme, piyasa açısından proje için heyecan verici bir zamanda geliyor. Cardano’nun ADA’sı, bugün tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. 26 Şubat’ta, piyasa değeri açısından da yeni bir zirveye ulaştı.

Cardano 27 Şubat’ta 1.48 dolarlık bir zirveye ulaştı ve yazım sırasında 1.36 dolara gerilemiş durumda.

ADA’nın piyasa değeri Aralık 2020’de ciddi bir artışa başladı. Sonunda en son Ocak 2018’de belirlenen ATH’sini aştı ve 46.7 milyon dolara ulaştı. Yazım sırasında bu değer 43 milyon dolar civarında.

Ayrıca, Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Cardano; işlem hacmi ile Ethereum’u geçti.

Bir dizi proje arasında egemenlik arayışındaki ADA’nın yükselişi, en azından şimdilik duruldu. ADA, DOT ve XRP son zamanlarda dördüncü sırada yer aldı. Ripple’ın XRP’si, Tether (USDT) stablecoin ile yerini değiştirene kadar üçüncüydü.

Güncelleme

1 Mart’ta Goguen’in kullanıma sunulması, platformda DeFi’ın en son noktasında kalmasını sağlayan değişiklikler getiriyor. 2020’de DeFi platformlarının yükselişi; birlikte çalışabilirlik, yüksek hızlı iş hacmi ve daha düşük işlem maliyetlerine olan ihtiyacı göstermişti.

Pek çok proje birbirine bağlanmak isterken, Cardano daha derin seviyelerde ara bağlantılar üzerinde de çalışıyor. 26 Şubat’ta, proje ekibi Glow geliştirme dili için destek verdiğini duyurdu. Entegrasyon, geliştiricilerin ekosistemler genelinde çalışmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Binance, Cardano (ADA) Güncellemesini ve Hard Fork’unu Destekleyeceğini Duyurdu