Binance Bu Altcoin’i Listeliyor! Fiyat Adeta Uçtu

binance bu altcoini listeliyor fiyat adeta uctu jaNgduLU

Dev Bitcoin ve kripto para borsası Binance, yeni bir altcoin projesini listeleyeceğini duyurdu. Borsa Beefy Finance’yi (BIFI) TSİ 12:00’de Innovation Zone platformunda listeliyor. Kripto paranın fiyatı duyuruyla ciddi yükseldi.

Binance, yeni bir altcoin projesini listeleyeceğini duyurdu! Fiyat patladı

İşlem hacmiyle dünyanın lider Bitcoin ve kripto para borsası konumunda olan Binance, yeni bir altcoin projesini listeliyor. Borsa resmi internet sitesi aracılığıyla konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

Binance, Beefy.Finance’ı (BIFI) Innovation Zone’de listeleyecek ve BIFI/BNB ve BIFI/BUSD işlem çiftleri için bugün TSİ 12:00’de işleme başlayacak. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak BIFI’yi borsaya yatırmaya başlayabilirler. İnovasyon Zone, kullanıcıların daha yüksek oynaklığa sahip olması ve diğer kripto paralardan daha yüksek risk teşkil etmesi muhtemel yeni, yenilikçi tokenleri alıp satabilecekleri özel bir ticaret bölgesidir. Innovation Zone’da işlem yapmadan önce, tüm kullanıcıların Binance Kullanım Koşullarını dikkatlice okumaları ve İlk Sorumluluk Reddi’nin bir parçası olarak bir anketi doldurmaları için Innovation Zone ticaret sayfasının web sürümünü ziyaret etmeleri gerekmektedir. Lütfen İnovasyon Zone’deki ticaret çiftlerinde herhangi bir ticaret kısıtlaması olmayacağını unutmayın. BIFI, normal riskten daha yüksek olan nispeten yeni bir kripto paradır ve bu nedenle muhtemelen yüksek fiyat oynaklığına maruz kalacaktır. Lütfen yeterli risk yönetimi uyguladığınızdan, BIFI’nin temelleri konusunda kendi araştırmanızı yaptığınızdan ve ticarete geçmeden önce projeyi tam olarak anladığınızdan emin olun. BIFI Listeleme Ücreti: 0 BNB. Risk uyarısı: Kripto para birimi ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli yapın. Binance, yüksek kaliteli kripto paraları seçmek için elinden gelenin en iyisini yapacak, ancak ticaret kayıplarınızdan sorumlu olmayacaktır. Desteğiniz için teşekkürler!

binance bu altcoini listeliyor fiyat adeta uctu 0 MPOIj1jh

Altcoin projesinin fiyatı listeleme haberiyle sert yükseldi ve 1.189,15 dolar seviyelerinden 4.116,95 dolar seviyelerine kadar çıktı. Bu rakamlar kripto paradaki yüzde 250’lik bir artışa işaret ediyor.

Beefy.Finance (BIFI) nedir?

Beefy.Finance, Binance Smart Chain’de bir yield farming iyileştiricisidir. BIFI, platformun yerel yönetim tokenidir. Ayrıca bu token, yönetim için teklifler ve oylar oluşturmak ve ayrıca BIFI’de ödüller kazanmak için staking adına kullanılır.

Sıradaki içerik:

Binance Bu Altcoin’i Listeliyor! Fiyat Adeta Uçtu