Mobil

Bilim kurgu tansiyon oyunu The Complex, iOS ve Android aygıtlar için çıktı

bilim kurgu gerilim oyunu the complex ios ve android cihazlar icin cikti127474 0

Yayıncılığını Wales Interactive’in yaptığı, geliştiriciliğini ise Wales Interactive, Good Gate Media ve Little Jade Productions’ın yaptığı The Complex’in iOS ve Android aygıtlar için çıkışını yaptı. Oyun daha evvel de PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch için yayınlanmıştı.

Daha önce Late Shift ve Maid of Sker üzere oyunları geliştiren stüdyonun interaktif bir bilim kurgu tansiyon çeşidindeki oyunu olan The Complex, şu anda Google Play üzerinde 59,99 TL’ye, App Store üzerinde de 54,99 TL’ye satılıyor. Oyunun yaklaşık olarak boyutu 2.1 GB.

Oyunun videosunu ve tanıtım yazısını aşağıda bulabilirsiniz.

Tanıtım Yazısı

Londra’da gerçekleşen büyük bir biyolojik silah saldırısından sonra iki bilim adamı kendilerini vakit ve havanın giderek tükendiği bir laboratuvarda kilitli bulurlar. İstediğiniz macera cinsini seçebileceğiniz bu oyunla hareketleriniz ve öbür karakterlerle olan bağlantınız sizi sekiz kuşkulu sondan birine götürecektir.

Totaliter Kindar ülkesindeki kimyasal akın kurbanlarını tedavi eden Dr. Amy Tenant, Nano Hücre Teknolojisinin ilerlemesindeki öncü isimlerden biridir. Artık ise Londra’da kimliği rastlantısal olmaktan çok uzak olan birinin kan kustuğuna dair haberler çıkar. Eski bir arkadaşıyla tekrar bir ortaya gelen Amy, tehlikeli bir sırra sahip olmanın yanı sıra bilimsel ilerlemenin kaynağı olan girilmesi imkansız bir laboratuvar merkezine hapsolmuş durumdadır.

The Complex, The Handmaid’s Tale dizisinin Emmy ödüllü müellifler grubunda yer alan Lynn Renee Maxcy tarafından yazılmıştır. Bu interaktif sinemada Michelle Mylett (Letterkenny, Berbat Kan), Kate Dickie (Taht Oyunları, Cadı) ve Al Weaver (Grantchester) yer alıyor. Twitch yayıncısı ve eski Xbox İngiltere sunucusu Leah Viathan’ın konuk oyunculuk performansı.

Münasebet Takibi
Oyun boyunca karakterlerle etkileşime gireceksiniz ve seçimlerinize bağlı olarak bağınızı güçlendirecek ya da zayıflatacaksınız. Bağlantı puanları başlangıçtan sonuna kadar hesaplanır ve son sahnelerdeki kıymetli sonuçların yanı sıra belli senaryoları da tesirler.

Kişilik Takibi
Verdiğiniz her karar ve her etkileşim için karakterinizin kişiliği izleniyor. Her oyunun sonunda bir Kişilik Skoru ile ödüllendirilirsiniz ve oyunu nasıl oynadığınızı görmek için detaylı bir hesap özeti sunulur. Bir kişiliğin beş temel boyutunu keşfedin; açıklık, dürüstlük, dışa dönüklük, uyumluluk ve duygusal dengesizlik. Karakteriniz bunlardan hangisini oynayacak?

Özellikler

  •  İngiltere’de çekilen büsbütün canlı bir aksiyon ve sinematik interaktif bilim kurgu tansiyon sineması.
  •  Yönetmen Paul Raschid ve muharrir Lynn Renee Maxcy (The Handmaid’s Tale – TV Dizisi).
  •  8 farklı sonuç ile çoktan seçmeli kıssa anlatımı.
  •  Oynarken öyküyü etkileyen gerçek vakitli Bağlantı Durum Takibi.
  •  Seçimlerinize nazaran gelişen gerçek vakitli Kişilik Özellikleri Takibi.
  •  Michelle Mylett (Letterkenny, Makus Kan), Kate Dickie (Taht Oyunları, Cadı) ve Al Weaver (Grantchester) yer alıyor.
  •  Canlı yayıncı ve sunucu Leah Viathan’ın konuk oyunculuk performansı.
  •  Kilitsiz özellikler ortasında Atla Sahnesi, Kişilik Değerlendirmesi ve Bilinmeyen Bir Aktiflik bulunur.
  •  Canlı akışlar sırasında izleyici iştirakini artırmak için bir Seçenekleri Duraklat seçeneği vardır.

Sizlere Late Shift, The Bunker ve The Infectious Madness of Doctor Dekker’ı sunmuş bir yayıncılık stüdyosu olan Wales Interactive’den interaktif bir bilim kurgu tansiyon macerası

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu