Bilal Göregen: ABD Lideri Biden’a Darbuka Çalmayı İsterdim

bilal goregen abd lideri bidena darbuka calmayi isterdim fIsFPnOD

Ekim ayında başlayan “Cat Vibing” akımına “Ieva’s Polka” görüntüsü ile dahil olan ve kasım ayında dünya çapında viral hale gelen Bilal Göregen’in “Cat Vibing” GIF’i eşliğinde darbuka çaldığı görüntü, an prestijiyle 19 milyonun üzerinde görüntülenme almış durumda.

Geçtiğimiz ay şiddetli bir seçim sürecinin akabinde eski lider Donald Trump’ı geride bırakarak yeni Amerika Birleşik Devletleri lideri olan Joe Biden da Cat Vibing akımına dahil olmuştu ve Göregen’in Ieva’s Polka görüntüsüne Trump’ın dans eden GIF’ini eklemişti.

“YouTube’un resmi olarak paylaştığı tek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı benim”

bilal goregen abd lideri bidena darbuka calmayi isterdim 0 WBpjr1V7

Dünya çapında viral olmasının akabinde AA ile yeni bir röportaj gerçekleştiren Bilal Göregen, hem YouTube’un “Ieva’s Polka” görüntüsünü paylaşması hem de Biden’ın başkanlık seçimi kampanyaları sırasında görüntüsüne yer vermesiyle ilgili olarak dikkat cazip açıklamalarda bulundu. Dünyaca tanınmak çok öbür bir şey. diyen Göregen, açıklamalarına şu halde devam etti:

“Türkiye’de onlarca, yüzlerce YouTuba’a içerik üreten var. İçlerinden kimileri çok fazla izlenmekte. YouTube denilen bu toplumsal rekabet piyasasında, YouTube’un resmi olarak paylaştığı tek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı benim. Bunun çok farklı bir sevinç ve coşkusunu yaşıyorum. Hatta diyebilirim ki bu beni daha da kamçılıyor. Bu türlü giderse abone sayım 1.5 milyonu geçecek. YouTube paylaşımından sonra gelen yabancı takipçiler ortasında yüzde 34 ile Hindistan birinciliği koruyor. İkincisi sırada İngiltere, üçüncü sırada Amerika var.”

Biden’ın paylaşmış olduğu görüntü ile ABD seçimlerinde eğlenceli bir havanın oluşmasına katkıda bulunduğu için memnun olduğunu tabir eden Göregen, “Darbuka çalarken hangi siyasetçinin yanında dans etmesini isterdin?” sorusuna karşılık ise, Biden’ı tebrik edip ona darbuka çalmayı isterdim. tabirlerini kullandı.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Bilal Göregen: ABD Lideri Biden’a Darbuka Çalmayı İsterdim