Sosyal Medya

Belle Delphine’in YouTube Kanalı, Kalıcı Olarak Kapatıldı

Vakit zaman haberlerimize husus olmayı kafaaran internet fenomeni Belle Delphine, yeni bir olayla gündemde. Banyo suyunu satmasıyla tanınıp, bu olayın akabinde da aylarca ortadan yok olan ve bir müzikle tekrar ortamıza dönen Delphine, bu kere YouTube’dan men edildi. Delphine, kanalının “müstehcen içerikler” nedeniyle kapatıldığını açıkladı.

Delphine’in YouTube kanalı, müddet kısıtlaması olmaksızın kapatıldı. Yani ünlü fenomen, o kanalı bir daha kullanamayacak. Hususla ilgili açıklamalarda bulunan Delphine ise öncesinde bir ikaz almadığını, yapılanın ikili standart olduğunu savunuyor. Üstelik internet fenomeninin hayranları ve çeşitli YouTuberlar da onunla tıpkı şeyleri düşünüyor.

Delphine’in argümanlarına nazaran YouTube, ihtar siyaseti uygulamisimı

belle delphinein youtube kanali kalici olarak kapatildi 0 1rwSdZnY

YouTube’un resmi kurallarına nazaran bir kanalın kapatılması için, 90 gün içerisinde 3 defa tıpkı ters durum nedeniyle ikaz alınması gerekiyor. Lakin yetkililer, kuralların en üst seviyede ihlal edilmesi durumunda hiçbir ihtar yapılmaksızın, kanalın kapatılabileceğini ifisime ediyorlar. İşte Delphine’in YouTube kanalı, ikinci kategoriye alınarak direkt kapatıldı. Delphine nazaran ise YouTube, ikaz siyasetlerini uygulamisiman kanalı kapattı.

Aslına bakacak olursak Delphine, bedenini sergilemekten hiçbir vakit çekinmedi. Bunu ünlü fenomenin öbür toplumsal medya hesaplarında da görebilirsiniz. Lakin Delphine’in hayranları, kanaldaki müstehcenliğin çok daha fazlasının YouTube’da esasen var olduğunu söylüyorlar. Hatta pek çok internet kullanıcısı, yayınlandığı devir olay olan “WAP” isimli müziğin klibini örnek göstererek, Delphine’in kanalının bir anda kapatılmış olmasının yanlış olduğunu ileri sürdü. Ünlü fenomen, yapılan sürece itiraz edeceğini söylüyor fakat sürecin nasıl sonuçlanacağı, şu an için büyük bir sır…

Belle Delphine hakkında bilinmeyenleri derleyerek hazırlisimığımız haberimize şurisiman ulaşabilirsiniz.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu