Belkin bakteri temizleyen kablosuz şarj aygıtını duyurdu

belkin bakteri temizleyen kablosuz sarj aygitini duyurdu 2dj9hkHG

belkin bakteri temizleyen kablosuz sarj cihazini duyurdu127078 0

Son periyotta hijyen konusunun çok fazla öne çıkması; üreticilerin de farklı tahliller geliştirmesini sağlıyor. Bunlardan en fazla karşımıza çıkan bakteri öldürücü özelliğe sahip akıllı telefon aksesuarları.

Belkin Boost Charge UV Sanitizer özellikleri

Akıllı telefonlar bilindiği üzere kullanım itibariyle en fazla kirlenen aygıtlar ortasında. Daima kullanımda elimizde bakterileri transfer ettiğimiz telefon yüzeyleri bir mühlet sonra bakteri yuvası haline gelebiliyor. Bu bakımdan Belkin telefonunuzu hem temizleyecek hem de şarj edecek bir tahlil geliştirmiş.

Belkin Boost Charge UV Sanitizer akıllı telefonlarınız için 10W gücünde bir kablosuz şarj plakası misyonu görürken iç kısmında ise uygun boyuttaki ferdî eşyalarınızı ultra viyole ışına maruz bırakabiliyorsunuz. İki UV-C LED ışığa sahip olan kutu akıllı telefon dahil pek çok eşyanızı yüzde 99.99 oranda bakterilerden arındırıyor.

TrueFreedom Pro kablosuz şarj plakası ise Qi uyumlu iki adet aygıtı birebir anda şarj etmesiyle öne çıkıyor. 16 adet şarj bobini kullanan plaka hangi bölgede olursa olsun her iki aygıta da 10W güç dağıtabiliyor. Şimdi eserler için fiyat bilgisi açıklanmadı.

belkin bakteri temizleyen kablosuz sarj cihazini duyurdu127078 1

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Belkin bakteri temizleyen kablosuz şarj aygıtını duyurdu