Oyun

Beckham’ın FIFA 21’den Kazanacağı Fiyat Belirli Oldu

Futbol tarihinin en ikonik isimlerinden biri olan David Beckham, hem elde ettiği kafaarılar, hem atmış olduğu unutulmaz goller hem de biçimi ile sıradan bir futbolcunun ötesine geçerek bir futbol markası haline gelmiş isimlerden biri. İngiliz futbol efsanesi, FIFA 21 ile dijital olarak da olsa yeşil alanlara geri dönmeye hazırlanıyor.

En tanınan futbol oyunlarından biri olan FIFA, Ultimate Team isimlı oyun modunda faal futbol yaşantısı devam eden sportmenlerin yanı sıra efsaneleşmiş futbolculara da “ikon” olarak alan veriyor. Oyunseverler FIFA 21’in Ultimate Team modunda halihazırda Zidane, Ronaldo(El Fenomeno), Maldini üzere futbol efsaneleriyle zati oynayabiliyorlar ve 15 Aralık’tan itibaren listeye David Beckham da eklenecek.

David Beckham, FIFA sayesinde etkin futbolculardan daha fazla kazanacak

beckhamin fifa 21den kazanacagi fiyat belirli oldu 0

Beckham, 1998’den bu yana birinci sefer bir FIFA oyununda kapak yıldızı olacak ve İngiliz haber sitesi Mirror tarafından aktarılan bilgilere nazaran eski yıldız futbolcu, FIFA oyunlarında kapak yıldızı olarak birçok faal yıldız futbolcudan daha yüksek bir gelir elde edecek.

Resmi olmayan bilgilere nazaran Electronic Arts, 45 yaşındaki eski futbolcuyu kapak yıldızı haline getirmek için 40 milyon sterlinlik (416 milyon 737 bin 200 TL) üç yıllık bir mutabakat yapmış durumda. Beckham, faal futbolculuk hayatında dahi hiçbir spor kulübü ile bu kadar “değerli” bir mutabakata imza atmamıştı.

Beckham, futbolcuyken en fazla 5 yıllığına 25 milyon sterlin kazanmıştı

beckhamin fifa 21den kazanacagi fiyat belirli oldu 1 n6DrFIEi

Mirror’ın aktardığı bilgilere nazaran EA, Beckham’a birinci kafata 3 yıllığına 30 milyon sterlinlik bir mutabakat ile gitti. Fakat mutabakat, Beckham’ın talebi üzerine 40 milyon sterline gerçekleştirildi. Beckham, kabaca “para için” gittiği söylenen Los Angeles Galaxy ile dahi 5 yıllığına 25 milyon sterlinlik bir mutabakat gerçekleştirmişti.

Bu ortada; David Beckham’ın FIFA 21’de üç başka ikon kartı olacağını belirtelim. Beckham’ın FIFA 21’deki en düzgün kartı, 92 genel reytinge sahip olacak ve 95 pas, 87 şut, 88 dripling özellikleriyle gelecek.

()

David Beckham, ikon kartlarıyla FIFA 21’e geleceğini duyurduğu Instagram gönderisinde, FIFA 21 Beckham Edition kapağı ile EA Sports’a geri döneceğim için gururluyum. Kimi eski grup arkadaşlarımla bir ikon olarak alanlara döneceğim için heyecanlıyım.” ifisimelerini kullandı.

FIFA 21’in David Beckham için yayınlisimığı görüntü

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu