Mobil

Battle Royale çeşidindeki Farlight 84, taşınabilir aygıtlar için duyuruldu

battle royale cesidindeki farlight 84 tasinabilir aygitlar icin duyuruldu 0 6Btp5Z1b

Yayıncılığını Miracle Games’in yaptığı, geliştiriciliğini ise Lilith Games’in yaptığı battle royale cinsindeki oyun Farlight 84, iOS ve Android aygıtlar için duyuruldu. Ayrıyeten PC için de çıkış yapacak.

Farlight 84, günümüzün tanınan oyunlarından PUBG ve Fortnite üzere battle royale tipinde bir oyun. Oyun craft elementlerini, MOBA elementlerini ve birçok farklı cinsin çeşitli taraflarını birleştiriyor. Oyunda ayrıyeten harita içerisinde gezebileceğiniz araçlar da bulunuyor.

Ayrıyeten oyunda kendine has özellikleri ve oynanış şekli olan birçok farklı karakter bulunacak. KIyamet sonrası bir senaryoyu anlatacak olan Farlight 84, birinci şahıs bakış açısı sunacak ve oyun 40 kişilik maçları destekleyecek. Son olarak ise eşyalarınızı da kişiselleştirebileceksiniz.

Oyuna genel olarak bakıldığında Farlight 84, Overwatch, Borderlands ve Fortnite üzere oyunlardan çokça esinlenmiş üzere duruyor. Oyun 2021 yılında iOS, Android ve PC için yayınlanacak ne yazık ki net bir çıkış tarihi bulunmuyor. Oyunun yayınlanan fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu