Batman’in öldüğü bir kozmosta geçen oyun Gotham Knights’ın çıkış tarihi aşikâr olmuş olabilir

batmanin oldugu bir kozmosta gecen oyun gotham knightsin cikis tarihi asik r olmus olabilir 5jGZ1cQ8

batmanin oldugu bir kozmosta gecen oyun gotham knightsin cikis tarihi asik r olmus olabilir 0

Yayıncılığını Warner Bros.’un yaptığı geliştiricliğini ise Warner Bros. Games Montreal’in yaptığı Batman cihanında geçen lakin Batman’in meyyit olduğu oyun Gotham Knights’ın çıkış tarihi aşikâr olmuş olabilir.

Geçtiğimiz saatlerde Gotham Knights’ın resmi Twitter hesabı üzerinden Noel’i kutlayan bir paylaşım yapıldı. Paylaşımda bir görsel de kullanıldı ve aslında görsel çok da bir mana taşımıyor. Fakat görselin ortasında bir sirkin geldiği yazıyor ve tarih de 16 Temmuz – 21 Temmuz ortası. 

Oyunun 2021’de yayınlanacağı zati biliniyordu. Bu posterin akabinde da kimi taraflar oyunun 16 Temmuz 2021 ve 21 Temmuz 2021 tarihleri ortasında bir tarihte çıkacağını söylüyor. Fakat kimi taraflar da bunun yeniden bir ipucu olduğunu ve tarihlerin birleştirildiğinde 16 Temmuz 2021 (21) olduğu için o tarihte çıkacağını söylüyor. 16 Temmuz 2021’de Cuma gününe denk geliyor ve cuma günleri de genelde bu şekil büyük üretimlerin çıktığı gün oluyor. 

Gotham Knigts, Batman’in öldüğü ve Batgirl, Nightwing, Red Hood ve Robin karakterleri ile birlikte Gotham‘ı kurtarmaya çalıştığınız bir oyun olacak. Xbox Series, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, ve PC için yayınlanacak. Yapılan paylaşımı aşağıda bulabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Batman’in öldüğü bir kozmosta geçen oyun Gotham Knights’ın çıkış tarihi aşikâr olmuş olabilir