Kripto Para

Başarılı Trader: Bu Altcoin Projelerinin Patlama Olasılığı Yüksek!

Kripto trader’ı ve analisti Tyler Swope, kripto piyasalarının patlayan non-fungible token (NFT) sektörüne yaklaşmasının en iyi yolunu sunuyor. Ayrıca analist, patlayacağına inandığı bazı altcoin projelerini açıklıyor.

Usta analist: NFTX (NFTX) güçlü altcoin projelerinden biri!

Usta analist Tyler Swope, özel kripto koleksiyonlarına yatırım yapmanın en akıllı yolunun NFT altyapı tokenlerine sermaye koymak olduğunu söylüyor. Kripto trader’ı NFTX (NFTX)’i ticaret platformu, en büyük kripto koleksiyon pazarı olan OpenSea’ye entegre edildiği için fayda sağlaması muhtemel altcoin projelerinden biri olarak adlandırıyor. Tyler Swope konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

OpenSea en büyük NFT pazarı ve her geçen gün büyüyor… Ancak OpenSea şu anda NFT’leri alıp satmak için sadece bir P2P (eşler arası) pazar yeridir. Alıcıyı ve satıcıyı birbirine bağlarlar. Bu nedenle, likidite havuzları ve DeFi ile ticaret yoktur… Henüz!

basarili trader bu altcoin projelerinin patlama olasiligi yuksek 0 Ow34d8lg

Tyler Swope: Bu, NFTX ve NFT20 için ürkütücü bir yükseliş…

Tyler Swope, NFTX platformunda NFT’lerin bir cross-asset swapper işleminin sürmekte olduğunu ve kullanıcıların kripto koleksiyonlarını pazar yerlerinde tek bir işlemde takas etmelerine olanak tanıyacağını açıklıyor. Analist, bunun aynı zamanda NFTX’in yanı sıra NFT-tokenleştirme ve ticareti etkinleştirme protokolü NFT20’ye (MUSE tokenine sahip) fayda sağlayacağını söylüyor. Tyler Swope konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bir NFT’niz varsa ve onu Opensea’da satışta olan bir NFT ile değiştirmek istiyorsanız, tümünü TEK bir işlemde yapabilirsiniz… Bu, NFTX ve NFT20 için ürkütücü bir yükseliş.

basarili trader bu altcoin projelerinin patlama olasiligi yuksek 1 3kIcB17Q

Tyler Swope, teminatlı NFT kredileri piyasası NFTfi’de de yükselişe geçiyor

Tyler Swope, henüz bir tokeni olmayan teminatlı NFT kredileri piyasası NFTfi’de de yükselişe geçiyor. Analist, NFTfi ekibinin gelecek için planlarını tartıştığı Şubat sonunda yayınlanan bir blog gönderisine atıfta bulunuyor. Tyler Swope konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bir tokenden söz ettiler. Bir yönetim tokeni. Ekip, yönetim tokeni: Başlangıçtan itibaren NFTfi’yi topluluğun sahip olduğu ve yönettiği bir platform yapmak istedik. Yönetim tokeni bu yolculuğun ilk adımıdır.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu