Başarılı aksiyon sineması serisi Kingsman için yaklaşık 7 yeni sinema planlanıyor

basarili aksiyon sinemasi serisi kingsman icin yaklasik 7 yeni sinema planlaniyor 9H4zskXh

basarili aksiyon sinemasi serisi kingsman icin yaklasik 7 yeni sinema planlaniyor 0 76Or5rcu

Birinci sineması 2014 yılında, ikinci sineması ise 2017 yılında yayınlanan çizgi roman uyarlaması olan Kingsman serisi için yaklaşık 7 farklı film planlanılıyor. 

Dave Gibbons ve Mark Millar’ın The Secret Service isimli çizgi romanından uyarlanan Kingsman serisi 2014 yılında birinci sineması ile karşımıza çıktı ve kendine hayran bıraktı. 2017 yılındaki devam sineması ile tekrar mutlu eden bir sinema sundular bizlere. Artık ise Marv Group CEO’su Zygi Kamasa, serinin geleceğinde yaklaşık 7 farklı sinema planladıklarını açıkladı.

Zygi Kamasa’nın söylediğine nazaran şu anda geliştirilmekte olan bir Kingsman dizisi bulunuyor. Kingsman’in yanısıra 2 – 3 farklı seri üzerinde daha uğraşıyorlarmış. Kingsman serisinin yeni sineması olan The King’s Man birinci iki sinemanın öncesini husus alacak. Hatta spesifik olarak Kingsman’in kuruluşunu anlatacak ve bizleri I. Dünya Savaşı’na götürecek. Sinema ile ilgili yapılan birinci açıklamalara nazaran The King’s Man, Kingsman 3’ün altyapısını hazırlayacak.

The King’s Man’in vizyon tarihi 26 Şubat 2021. Sinemanın oyuncu takımında Ralph Fiennes, Aaron Taylor-Johnson, Gemma Arterton, Daniel Brühl, Matthew Goode, Charles Dance, Rhys Ifans, Harris Dickinson, Tom Hollander ve Djimon Hounsou bulunuyor. Filmin direktörlüğünü Matthew Vaughn üstleniyor. Sinemanın senaristliğini ise Matthew Vaughn ve Karl Gajdusek üstleniyor.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Başarılı aksiyon sineması serisi Kingsman için yaklaşık 7 yeni sinema planlanıyor