Aytemiz’den indirimli yakıt alışverişi imkanı sunan temassız ödeme sistemi: Vaay

aytemizden indirimli yakit alisverisi imkani sunan temassiz odeme sistemi vaay UzBkVtnL

aytemizden indirimli yakit alisverisi imkani sunan temassiz odeme sistemi vaay 0 iqI1SyBj

Dijitalleşme adımlarını sürdüren Aytemiz Petrol, ferdî akaryakıt müşterileri için sunduğu Vaay isimli yeni elektronik ödeme sistemini hayata geçirdi.

Müşterilerin araçtan inmeden temassız ve dijital olarak yakıt alımı gerçekleştirebildiği, online olarak fiş/faturanın oluşturulduğu Vaay uygulaması ile filo araçlarının yaşadığı avantajlar birinci kere bireylere de sunuluyor. Ferdi araç sahipleri sisteme dahil olarak yüzde 5’e varan indirimlerle yakıt alışverişi yapabilecek.

Aytemiz taşınabilir uygulamasına entegre edilen yeni ödeme sistemi Vaay Türkiye genelinde tüm Aytemiz istasyonlarında geçerli olacak ve tüm kredi kartları kullanılabilecek.

Vaay uygulaması ile 20 milyona yakın kişisel araç şoförünü hedeflediklerini lisana getiren Aytemiz Genel Müdürü Erol Varlık, “Vaay sistemi ile tüm şoförler yakıt alışverişlerinin geçmişlerini takip edebilecek, aylık yakıt alım kotasını belirleyebilecek, tüm süreçlerini telefonu üzerinden yapabilecek ve kendisine özel sağlanan 365 gün indirimden faydalanabilecekler.” biçiminde konuştu.

Vaay uygulamasının pratik bir biçimde kullanılabildiğini aktaran Erol Varlık hususla ilgili açıklamalarını şu sözlerle sürdürdü:

“Aracından çıkmadan ve kimseyle temas etmeden akaryakıt almak isteyen bir tüketici için, Aytemiz aplikasyonu üzerinden oluşturacağı bir kodun, istasyonlarımızda satış görevlisine gösterilmesi kâfi olacak. Yakıt faturası da taşıt tanıma sistemindeki üzere kendisine dijital ortamda ulaştırılacak. Dalımızda ve bilhassa de pandemi periyodunda, tüketicilerin hayatlarını kolaylaştıran bu türlü yüksek bir teknolojinin kullanımının çok değerli bir adım olduğunu düşünüyoruz. İşlerimize sıkı sıkıya sarılmaya, birliğe, beraberliğe ve çok çalışmaya gereksinimimiz olduğu bu üzere kuvvetli periyotlarda yapılan yenilikçi ve yaratıcı çalışmaların muvaffakiyete ulaşacağına inancımız tamdır”

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Aytemiz’den indirimli yakıt alışverişi imkanı sunan temassız ödeme sistemi: Vaay