Donanım

Ateş Ölçen Bix Watch+ SW-02 Akıllı Saat İncelemesi

Günümüzde birçok işimizi hızlandırma konusunda bilgisayarlar, akıllı telefonlar ve tabletlerin alani yisimsınamaz olsa da çağımızın en büyük gerekliliklerinden biri sürat olduğu için bazen bu aygıtlar bile beklentilerin gerisinde kalabiliyor. Burada da uzun vakittir bizlerle birlikte olan ve bilgiyi size cebinizdeki telefondan daha süratli ulaştıran akıllı saatler devreye giriyor.

Bix’in Watch+ SW-02 adli akıllı saati, günümüzde birçok akıllı saatin kullanıcılara sunduğu özellikleri rakiplerine oranla son derece uygun bir fiyatla sunmasının yanı sıra kendisini piyasisimaki kafaka akıllı saatlerden ayıran bir özelliği de bünyesinde barındırıyor: ateş ölçme özelliği.

Ateş ölçme özellikli akıllı saat

ates olcen bix watch sw 02 akilli saat incelemesi 0 iW6mAU4t

Bilindiği üzere koronavirüs ülkemizde hâlâ tesirini gösteriyor ve koronavirüsün en büyük belirtileri ortasında da yüksek ateş bulunuyor. Bilhassa toplu mekanlara girişte birçok sefer ateşinizin ölçülmesinin arkasındaki sebebin de bu olduğunu belirtebiliriz.

Bix’in akıllı saatiyle birlikte akıllı saatinizden öteki hiçbir aygıta gereksinim duymisiman kendi ateşinizi ölçebilirsiniz. Doğal ki bu süreci ayrıyeten yapmanıza gerek olmadığını, saatin ateş ölçmeyi otomatik bir biçimde yaptığını da belirtmekte yarar var.

ates olcen bix watch sw 02 akilli saat incelemesi 1 L6X2LjZu

Hem iOS hem de Android telefonlarınıza indirebileceğiniz Hitfit Pro; yakılan kalori, kat ettiğiniz uzaklık, idman müddetiniz, haftalık idmanlarınız, uyku kaliteniz üzere bilgileri takip ederken saat kadranını özelleştirme üzere yapılandırma seçeneklerine de sahipsiniz.

Saatin sunduğu ekstra özelliklerin yanı sıra telefonunuza düşen bildirimlerin takibini saat üzerinden gerçekleştirebilir, gelen aramalarınızı Bix Watch+ SW-02 aracılığıyla görüntüleyebilir ve o sırisima müzik dinliyorsanız müzikler ortasındaki geçişi de saatiniz aracılığıyla sağlayabilirsiniz.

Doğal ki saatin sunduğu şeyleri anlatmakla görmek ortasında büyük bir fark bulunuyor. Biz de bu nedenle sizleri videomuzla kafa kafaa bırakıyoruz. Saati satın almak isterseniz burada bulunan ilişkiye tıklayarak yapıtin satış sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu