Assassin’s Creed Valhalla’nın Xbox Series X sürümünden 4K 60FPS oynanış görüntüsü paylaşıldı

assassins creed valhallanin xbox series x surumunden 4k 60fps oynanis goruntusu paylasildi bFH1i6Wf

assassins creed valhallanin xbox series x surumunden 4k 60fps oynanis goruntusu paylasildi 0 CIXCFHNr

Yayıncılığını Ubisoft’un yaptığı, geliştiriciliğini ise Ubisoft Montreal’in yaptığı Assassin’s Creed serisinin yeni oyunu Assassin’s Creed Valhalla’dan yeni oynanış görüntüsü paylaşıldı.

Viking temalı yeni Assassin’s Creed oyunu Assassin’s Creed Valhalla’nın yayınlanan bu oynanış görüntüsü oyunun Xbox Series X sürümünden yani yeni jenerasyonun güçlü Xbox’ından. Ayrıyeten görüntüyü dilerseniz 4K 60FPS olarak da izleyebilirsiniz. Bahsi geçen görüntüyü ve oyunun tanıtım yazısını aşağıda bulabilirsiniz.

Assassin’s Creed: Valhalla, 10 Kasım’da Xbox Series X/S, Xbox One, PlayStation 4, PC (Uplay, Epic Games) ve Stadia için; 12 Kasım’da ise PlayStation 5 için yayınlanacak.

Tanıtım Yazısı

Assassin’s Creed Valhalla’da zafere giden vazifesinde, efsanevi bir Viking savaşçısı olan Eivor olarak oynayın. İngiltere’nin Karanlık Çağlarındaki ölümcül bir ortamda dinamik ve hoş bir açık dünyayı keşfedin. Düşmanlarınıza saldırın, yerleşim yerinizi büyütün ve Valhalla’daki rablerin ortasında yerinizi kazanmak için siyasi gücünüzü oluşturun.

Kendi Viking efsanenizi yazın
Gelişmiş RPG mekanikleriyle İngiltere topraklarında kendi yolunuzu çizin. Zafer elde etmek için acımasız savaşlara katılın, coşkulu akınları yönetin yahut stratejinizi ve başka önderlerle olan ittifaklarınızı kullanın. Savaşta ve diyaloglarda yaptığınız her seçim, zafere giden yolda atılan bir adımdır.

Destansı akınları yönetin
Sakson ordularına ve kalelerine karşı akıncı gruplarını yönetin ve süratli sürpriz taarruzlar düzenleyin. Düşmanlarınızın topraklarındaki zenginlikleri klanınız için ele geçirin ve tesirinizi, büyümekte olan yerleşim yerinizin ötesine genişletin.

Acımasız savaşa katılın
İnsafsız düşmanlara karşı çift baltanızla, kılıçlarınızla ve hatta kalkanlarınızla Viking savaşçılarının acımasız dövüş tarzını ortaya çıkarın. Yakın aralı savaşlarda rakiplerin başlarını uçurun, ok atarak karmaşa yaratın yahut Kapalı Hançerinizle suikast yapın.

Karanlık çağda bir açık dünya
İngiltere’nin çökmüş krallıklarını keşfedin ve fethedin. Avcılık, bar oyunları üzere aktivitelere katılın yahut klâsik İskandinav karşılaşmalarından olan kelam düellolarında ya da rakipleri kelamlı olarak mahveden Viking rap savaşlarında yer alın.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Assassin’s Creed Valhalla’nın Xbox Series X sürümünden 4K 60FPS oynanış görüntüsü paylaşıldı