Assassin’s Creed Valhalla Birinci Gün Yamasının Ayrıntıları

assassins creed valhalla birinci gun yamasinin ayrintilari iIDINw8w

Oyun geliştiricisi ve yayıncısı Ubisoft, Assassin’s Creed serisinin son oyunu Valhalla’yı bu yılın başlarında duyurmuştu. Bu sefer bizi Viking periyoduna götürecek olan serinin 12. büyük oyunu, önümüzdeki hafta nihayet oyuncuların beğenisine sunulacak. Bunun öncesinde Ubisoft, merakla beklenen oyunun birinci gün yamasına dair bir yazı paylaştı.

Son periyotlarda piyasaya sürülen AAA oyunlarının tersine Assassin’s Creed Valhalla, hem PC hem konsol hem de yeni jenerasyon konsollarda makul adetlabilecek 45 GB’lık bir belge boyutuyla birlikte geliyor. Birinci gün yaması ise kimi yanılgı ve performans problemlerini gidermenin yanında yerelleştirilmiş ses paketleri ve Codex (Animus Database) içeriyor.

Assassin’s Creed Valhalla güncelleme notları:

assassins creed valhalla birinci gun yamasinin ayrintilari 0

Oyun iyileştirmeleri

  • Oyunun dengelenmesi için ince ayar yapıldı.
  • Misyonla ilgili çeşitli düşünceler ele alındı.
  • Gelişmiş performans ve kararlılık.
  • Çeşitli kusur düzeltmeleri.

İçerik

  • Ek yerelleştirilmiş ses paketleri eklendi. Kullanılabilirlik bölgeye nazaran ayrımlılık gösterir.
  • Codex: Sevilen Animus Database’in Assassin’s Creed Valhalla’yla birlikte “Codex” olarak geri döneceğini açıklamaktan heyecan duyuyoruz. Codex’in iki kısmı vardır: Data tabanı ve Öğreticiler (Database & Tutorials).

Data tabanı

  • Bilgi tabanı, dünya ve insanları hakkında bilgi sağlar.

Öğreticiler

  • Öğreticiler, şimdiye kadar öğrendiğiniz her şey hakkında iç görüler sağlar.

Etkileyici görseller ve nefes kesen atmosferlerle donatılmış Assassin’s Creed Valhalla; PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, PC ve Google Stisimia platformları için 10 Kasım 2020 tarihinde oynanabilir olacak. Buradaki temasa tıklayarak oyunun Epic Games sayfasına ulaşabilir, oyun hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve oyunu satın alabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Assassin’s Creed Valhalla Birinci Gün Yamasının Ayrıntıları