Donanım

ASRock en ince AMD küçük bilgisayarını tanıttı

asrock en ince amd kucuk bilgisayarini tanitti 0 3StZMba9

AMD’nin performansta argümanlı Ryzen 4000 APU serisini tanıtmasından bu yana küçük PC kesiminde de hareketlilik yaşanıyor. Pek çok yeni AMD küçük kasası piyasaya çıkarken tasarım manasında dikkat çekenler de var. ASRock Mars Küçük buna son örnek.

ASRock Mars 4000U Küçük neler sunuyor?

ASRock Mars 4000U Küçük olarak tanıtılan yeni küçük PC serisinde Ryzen 4000U APU seçenekleri yer alıyor. 4 çekirdekten 8 çekirdeğe kadar ölçeklenebilen PC modelleri ayrıyeten güç tüketimi tarafından de avantaj sağlayacak.

Oyun tarafında da tatmin edici performans sunan küçük PC modelleri ayrıyeten 64GB’a kadar çift kanal DDR4 3200MHz bellek, Ultra M.2 SSD yuvası, 2.5 SATA 6Gb şoför, irtibat için M.2 yuvası, 0.7 litre kasa hacmi, toplamda 7 adet USB girişi, SD kart okuyucu, ses giriş-çıkışları üzere özellikler barındırıyor.

ASRock Mars 4000U Küçük serisinde en kompakt model yalnızca 26mm yükseklik kıymetine sahip. Bu da en ince AMD tabanlı küçük PC unvanını kazandırıyor. Bir adet fan ve ısı borusu ile soğutulan yeni serinin şimdi fiyatı açıklanmadı.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu