Donanım

ASRock, AMD çipsetli Taichi model anakartlarında Razer ile iş birliğine gitti

asrock amd cipsetli taichi model anakartlarinda razer ile is birligine gitti 0 E6RTVkM9

Anakart üreticisi ASRock, ünlü aksesuar üreticisi Razer ile bir iş birliğine gittiğini duyurdu. Şirket eser gamının üst segmentinde yer alan AMD çipsetli Taichi anakartlarında Razer’ın Chroma RGB aydınlatma tahlilini destekleyecek.

AMD X570 ve B550 çipsetli ve Taichi Razer Edition ismi verilen anakartlarda sunulacak teknoloji, birebir vakitte anakartların Razer tarafından üretilen Chroma takviyeli tüm eserlerle senkronize bir biçimde çalışmasını sağlayacak.

asrock amd cipsetli taichi model anakartlarinda razer ile is birligine gitti 1 5XebE3LH

Razer’ın aydınlatma tahlili dışında, Killer Ethernet E3100 ve Killer Wi-Fi 6 AX1650 özellikleriyle donatılacak anakartlar bilhassa çevrimiçi oyunculara kayıpsız oyun tecrübesi sunacak. 16 fazlı güç tasarımı sürat aşırtma tutkunlarını da tatmin etmeye çalışacak anakartlar, Nahimic Audio ses tahliliyle gelecek. Anakartların X570 çipsetli modelinin yurtdışı fiyat etiketinin 400 dolar ve B550 çipsetli modelin ise 300 dolar olduğunu belirtelim.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu