Aranan Yazılımcı Olabileceğinizi Sav Eden Kursu Aldık

aranan yazilimci olabileceginizi sav eden kursu aldik m4UO8ztN

Programlama dünyasına giriş yapmak isteyen fakat nereden kafalayacağını bilemeyenler için Udemy’de toplam 98,5 saatlik ders içeriği olan bir kurs indirime girdi. 339,99 TL’den 27,99 TL’ye düşen kursu tamamladığınızda aranan web geliştirici olabilecek çağdaş teknikleri ve prensipleri öğrenmiş olacağınız sav ediliyor.

Yazılım nedir sorusunun yanıtlanmasıyla başlayan ve bahse dair hiçbir bilgisi olmayanları hedefleyen kurs, programlama kavramına ve temel mantığına yönelik derslerle ilerliyor. Toplam 98,5 saatlik mühlete sahip olan kurs içeriğinde ise 8 makale ve üzerinde çalışacağınız projeler için kullanabileceğiniz 27 indirilebilir içerik bulunuyor. Bununla birlikte tüm Udemy kurslarında olduğu üzere ömür uzunluğu erişim ve bitirme sertifikasının da kursla birlikte geldiğini belirtelim.

Kurs içeriğinde neler bulunuyor?

aranan yazilimci olabileceginizi sav eden kursu aldik 0 VssNTmPQ

Web dünyasının temel lisanlarından HTML5 ve ileri düzey HTML5 dersleriyle yazılım dünyasına giriş yaptığımız kursta, HTML’in akabinde web dünyasının bir öteki temel bileşeni olan CSS dersleri başlıyor ve giriş kısmı taşınabilir sayfalar (responsive) dersiyle tamamlanıyor. Bu kademeye kadar bir web sayfasını oluşturan tüm programlama dinamiklerini temel seviyede öğrenmiş oluyorsunuz.

Bootstrap 4 derslerinin akabinde 9 kısımdan oluşan bir Javascript kısmı bizleri karşılıyor. Bilgi tipleri, nesneler ve operatörlerle başlayan süreçte DOM elementlerini öğrenerek bu kısmı da tamamlıyoruz. Akabinde eğitmenler öğrendiklerinizle yapılabilecek örnek projeler üzerinde çalışmanızı sağlıyor.

aranan yazilimci olabileceginizi sav eden kursu aldik 1 daGUZbPR

Akabinde programlamanın ileri düzeylerine giriş yapılıyor ve asenkron programlama ile Yandex Translate, Exchange Rates ve Github üzere uygulama ve platformların nasıl çalıştıklarını görüyor, her birini başka farklı projelerle deneyimliyorsunuz.

Kurs bu aşamisiman itibaren çeşitli proje uygulamaları ile destekleniyor, daha sonra 22 kısımda React, 17 kısımda Angular, 4 kısımda Vue, 14 kısımda ASP.net, 8 kısımda Blazor ile süreci tamamlıyorsunuz. Son kademede web geliştirme dünyasının backend ve frontend kısımları için 2 farklı proje alan alıyor.

aranan yazilimci olabileceginizi sav eden kursu aldik 2

Elbette, tüm bunları ne seviyede öğreneceğinizin büsbütün sizin uğraşınıza bağlı olduğunu da unutmamak gerekiyor. Kurs hakkında genel bilgileri edinmek için çabucak üstten görüntümüzü izleyebilir, buradaki temastan da kursun Udemy sayfasına ulaşabilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Aranan Yazılımcı Olabileceğinizi Sav Eden Kursu Aldık