Araç Muayene Fiyatları Kredi Kartı ile Ödenebilecek

arac muayene fiyatlari kredi karti ile odenebilecek nrhSwDME

Cumhurkafakanı Yardımcısı Fuat Oktay, araç muayenesi için yetkili kurum olan TÜVTÜRK hakkında değerli açıklamalarda bulundu. Araç sahibi okuyucularımızın da bildiği üzere TÜVTÜRK, olağan kaideler altında muayene fiyatlarında yalnızca nakit ödeme kabul ediyor. Fakat yakın gelecekte araç sahipleri, araç muayene fiyatlarını kredi kartı ile de ödeyebilecekler.

Açıklamalarına dijitalleşen Türkiye platformunda bulunan “Araçlarım” kısmı hakkında istatistikleri paylaşarak başlayan Oktay; araç muayene bilgisi, vergi borcu, sigorta durumu, trafik cezası ve HGS geçişleri hakkında bilgilerin denetim edilebildiği “Araçlarım” kısmının şu ana kadar 56 milyon kere kullanıldığını ve hizmet üzerinden 379 bin ödeme süreci gerçekleştirildiğini belirtti.

Dijital Türkiye platformu üzerinden araç muayene fiyatları kredi kartı ile ödenebilecek

arac muayene fiyatlari kredi karti ile odenebilecek 0 FGHRSPpB

“Beğeni toplayan ’Araçlarım’ uygulamasına yönelik 2’nci faz çalışmalarını sürdürüyoruz. tabirlerini kullanan Cumhurkafakanı Yardımcısı Oktay, çalışmalar tamamlandığında “Araçlarım” kısmına şu hizmetlerin de dahil edileceğini belirtti:

  • Hukuksal Şahıslara İlişkin Araç Bilgilerinin Gösterimi
  • Araç Muayene Randevu ve Sorgulama
  • Motorlu Araç Sigortalarında Eksper Atama Durum Sorgulama
  • HGS Bakiye Yükleme
  • Aracımın Çekildiği Otopark Bilgisi Sorgulama

Son olarak araç muayene fiyatlarının kredi kartı ile ödenebilmesi hakkında açıklamalarda bulunan Oktay, “Ayrıca, halihazırda sisimece nakit olarak ödenebilen araç muayene fiyatlarının kredi kartıyla ödenmesi de mümkün hale gelecek. ’Araçlarım’ ile kafalisimığımız tek ekran bütünleşik hizmetler, önümüzdeki yıl ’Çalışma Hayatım’ ve ’İkametgahım’ hizmetleriyle daha da çeşitlenecek” ifisimelerini kullandı.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Araç Muayene Fiyatları Kredi Kartı ile Ödenebilecek