Apple’dan uygun fiyatlı kablosuz kulaklık geliyor: AirPods Pro Lite

appledan uygun fiyatli kablosuz kulaklik geliyor airpods pro lite GV2mFAXn

appledan uygun fiyatli kablosuz kulaklik geliyor airpods pro lite 0 2FJLZStl

Kore merkezli TheElec‘in son raporuna nazaran Apple‘a yakın kaynaklar, şirketin aktif gürültü engelleme fonksiyonunun olmadığı daha uygun fiyatlı bir kablosuz kulaklık üzerinde çalıştığı doğruladı. AirPods Pro Lite aygıt daha uygun bir fiyat etiketiyle satışa sunulacak.

Apple, Lite versiyonunu bilerek geciktirdi

Raporda, Apple’ın süratle büyümeye devam eden kablosuz kulaklık pazarındaki pozisyonunu daha da güçlendirmeyi planladığına dikkat çekilerek, büsbütün kablosuz AirPods Pro Lite kulaklıkların önümüzdeki yılın birinci yarısında piyasaya çıkacağı belirtiliyor. AirPods Pro Lite’ın, etkin gürültü engelleme teknolojisini kullanan AirPods Pro‘dan yaklaşık yüzde 20 daha düşük fiyatla satışa sunulmasının beklendiğini de belirtelim.

appledan uygun fiyatli kablosuz kulaklik geliyor airpods pro lite 1 pwhsj37P

Aygıtın testlerinin yakında başlayacağı ve seri üretime ise önümüzdeki yılın başlarında başlanacağı raporun dikkat çeken kısımları ortasında yer alıyor. Apple’ın, AirPods Pro Lite’ı, AirPods Pro’dan çabucak sonra piyasaya sürmeyi planladığı söz edilirken, AirPods Pro’nun talebi ve popülaritesi beklentileri aşınca şirketin satışları maksimize etmek için Lite versiyonunu piyasaya sürmek için geciktirdiği ise sızan bilgiler ortasında.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Apple’dan uygun fiyatlı kablosuz kulaklık geliyor: AirPods Pro Lite