Mobil

Apple Watch’un tasarımı önümüzdeki yıl büsbütün yenilenebilir

apple watch un tasarimi onumuzdeki yil tamamen yenilenebilir127324 0

Apple bir müddet evvel Apple Watch Series 6‘yı piyasaya sürdü. Lakin sızan bilgilere nazaran Cupertino merkezli teknoloji devi 2021 için planlanan yeni jenerasyon Apple Watch modeli için büyük bir tasarım değişikliğine hazırlanıyor.

Ünlü analist açıkladı

Kullanıcıların vakit geçtikçe aygıtların dizaynlarından sıkıldığını düşünen Apple, bu isteklere kulak veriyor ve vakit zaman aygıtlarını tekrar tasarlıyor. Son vakitlerde ise bu eğilimin yeni MacBook modellerini etkileyeceği açıklanmıştı. Lakin sızan bilgiler, Apple’ın tasarım yenileme projesine Apple Watch‘u da dahil ettiği istikametinde. Ünlü analist Ming-Chi Kuo‘ya nazaran Apple’ın akıllı saatlerinde büyük tasarım değişiklikleri olacak.

apple watch un tasarimi onumuzdeki yil tamamen yenilenebilir127324 1

Bunu şirketin tedarik zinciriyle yakından alakalı bir kaynaktan öğrendiğini belirten Kuo, bu bilginin doğruluk düzeyinin epeyce yüksek olduğuna dikkat çekiyor. Ne yazık ki yeni jenerasyon Apple Watch modelinde ne üzere tasarım değişiklikleri olacağı şimdi aşikâr değil. Öte yandan kesime yakın bir kesim ise Apple’ın bu tasarım değişikliğini önümüzdeki yıl değil, 2022 yılında başlatacağı görüşünde. Bunun nedeni olarak da şirketin tüm ayrıntıların planlandığı üzere gittiğinden emin olmak istemesi olarak gösteriliyor.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu