Apple Watch Series 6’nın Türkiye Fiyatı Belirli Oldu

apple watch series 6nin turkiye fiyati belirli oldu JCaStbVb

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Apple, geçtiğimiz ay gerçekleştirdiği lansman aktifliği ile birlikte yeni kuşak akıllı saati Apple Watch Series 6 ve Apple Watch SE’yi tüketicilerin beğenisine sunmuştu.

Tasarım noktasında geçtiğimiz yıl tanıtılan  Apple Watch Series 5’e kıyasla büyük bir değişiklik getirmeyen ve şu anda ön sipariş dahilinde satın alınabilen Apple Watch Series 6’nın Türkiye fiyatı ve hangi tarihte satışa sunulacağı belirli oldu.

apple watch series 6nin turkiye fiyati belirli oldu 0 khUK3HMh

Apple Watch Series 6 için yayınlanan yapıt sayfasına nazaran Apple’ın yeni kuşak akıllı saati, 12 Ekim prestijiyle Türkiye’de satışa sunulacak. Yeniden de daha süratli davranmak isterseniz Apple Store ya da e-ticaret siteleri üzerinden ön sipariş verebilirsiniz.

40mm ve 44mm olmak üzere iki kafaka boyut; gümüş, altın, uzay grisi, mavi ve kırmızı olmak üzere beş farklı renk seçeneğine sahip olan Apple Watch Series 6; 40mm’lik versiyon için 3.799 TL, 44mm’lik versiyon için ise 4.049 TL fiyat etiketine sahip.

apple watch series 6nin turkiye fiyati belirli oldu 1 PBRfDLaw

Apple’ın uygun fiyatlı akıllı saat modeli Apple Watch SE’nin de tıpkı Apple Watch Series 6 üzere 40mm ve 44mm olmak üzere iki başka boyut seçeneği bulunuyor ve yeniden Watch Series 6 üzere 12 Ekim prestijiyle satışa sunulacak. Apple Watch SE’nin 40mm’lik versiyonu 2.699 TL fiyat etiketine sahipken; 44mm’lik versiyonu 2.949 TL fiyatla satışa sunuluyor.

Sıradaki içerik:

Apple Watch Series 6’nın Türkiye Fiyatı Belirli Oldu