Mobil

Apple Watch rakibi Amazfit GTS 2 geldi

apple watch rakibi amazfit gts 2 geldi 0 JXqs1a81

Huami’nin yetenekli Amazfit GTR 2 akıllı saatinin yanında biraz daha düşük fiyata Apple Watch ile rakip olmaya çalışacak Amazfit GTS 2 akıllı saat modelini de görücüye çıkardı.

Amazfit GTS 2 özellikleri ve fiyatı

Amazfit GTS 2 ağabeyine nazaran biraz daha dörtgen halinde bir dizayna sahip. Ayrıyeten gövde biraz daha kompakt, ince ve hafif olarak tasarlanmış. Sağ tarafta tek tuş yerleşimi ile biraz daha sportif bir görünüme sahip.

Amazfit GTS 2 akıllı saat modelinde 1.65 inçlik AMOLED ekran yer alıyor. Ekran yeniden elmas gibisi karbon kaplama ile sağlamlaştırılmış. 450 nit parlaklık dış ortamda güzel bir görünüm sağlıyor.

Hassas optik BioTracker 2 PPG sensörün yanında PAI sıhhat tahlil sistemi, dahili GPS, 4GB depolama belleği motamot korunuyor. Bununla birlikte küçülen gövdede batarya da küçülmüş ve 7 gün kullanım müddetine inmiş. Temel saat işlevleri ile bu mühlet 20 gün oluyor. Amazfit GTS 2 modeli 146$ ile satışa çıkacak.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu