Apple, MagSafe Kılıflar İçin iPhone 12 Studio’yu Yayınladı

apple magsafe kiliflar icin iphone 12 studioyu yayinladi

Apple, iPhone ve iPisim aygıtlarının erişebileceği yeni bir iPhone 12 Studio sayfası açtı. Çeşitli MagSafe kılıf ve cüzdanlarının telefon ve tabletlerle renk kombinasyonlarının nasıl görüneceğini daha net bir formda görmeyi mümkün kılan internet sayfası, iPhone 12 küçük, iPhone 12, iPhone 12 Pro yahut iPhone 12 Pro modellerinden istediğinizi seçip buradan süreç yapmanıza imkan tanıyor. 

MagSafe kılıf ve cüzdanlarının kombinasyonlarının nasıl olduğunu gösteren web sayfası, taşınabilir aygıtlar için tasarlandı. Apple’ın bu sayfasına QR kod ilişkisi aracıyla gitmek için buraya tıklayabilirsiniz. 

apple magsafe kiliflar icin iphone 12 studioyu yayinladi 0 i1gWlFZ9

MagSafe özelliği ne işe yarıyor

Apple’ın MagSafe özelliği telefonu kolay ve kablosuz bir formda şarj etmenize imkan tanıyan bir teknoloji. Macbook’ların şarj adaptörlerinde de yer mekan bu teknoloji, bir kabloyla bağlamak mekanine mıknatısla şarj imkanı tanıyor. iPhone ve iPisim’ler için geliştirilen MagSafe özellikli silikon kılıf ve cüzdanlar ise telefonun MagSafe şarj aygıtıyla birlikte kablosuz şarj olmasına imkan tanıyor.

apple magsafe kiliflar icin iphone 12 studioyu yayinladi 1

iPhone 12 Studio isimli web sayfası da bu teknolojiyi kullanırken hem akıllı telefonunuzun rengini hem de kılıfın rengine bakmanızı sağlayarak şeklinize en uygun aparatı satın almanızı sağlıyor. 

Sıradaki içerik:

Apple, MagSafe Kılıflar İçin iPhone 12 Studio’yu Yayınladı