Apple Macintosh Classic Prototipi Fotoğrafları Ortaya Çıktı

apple macintosh classic prototipi fotograflari ortaya cikti FqaZeOSE

Apple’ın “uygun fiyatlı mesken bilgisayarı” olarak tüketicilerin beğenisine sunduğu Macintosh Classic’in piyasaya sürülmesinin üzerinden tam 30 yıl geçti ve artık, Macintosh Classic’in üretim öncesi prototiplerinden birinin fotoğraflarına bakmak talihi yakalamış olabiliriz.

DongleBookPro isimlı bir Twitter kullanıcısı, Macintosh Classic prototipine ilişkin olduğunu belirttiği birtakım fotoğraflar paylaştı. Kelam konusu fotoğrafların nitekim de Macintosh Classic prototipine ilişkin olduğuna dair kesin bir delil yok fakat sahip olduğu dokular, iddiayı dayanaklar nitelikte.

apple macintosh classic prototipi fotograflari ortaya cikti 0 sV5jOEmt

Ekranın altında, aygıtın iç tarafında “Misime in Singapore” damgasının yer aldığı prototipin ardında ise “Bu ünite, üretildiği tarihte performans standartları için DHHS kurallarına uygundur” ve “Bu ünite sadece geliştirme maksatlıdır. Amerika Birleşik Devletleri’nde satılamaz.” ikazları yer alıyor.

Kullanıcılara arayüze erişim için bir 9 inç monokrom CRT monitör sunan Macintosh Classic’in “tüplü TV” dizaynının içinde bir Motorola 68000 8 MHz CPU, 4 MB’a kadar artırılabilir 1 MB RAM sunuyordu. bugünün kurallarıyla kıyaslisimığımızda en kolay görüntüyü bile oynatamayacak kadar güçsüz olan bu bilgisayar vaktinin tanınan aygıtları ortasında alan alıyordu.

Macintosh Classic prototipine ilişkin olduğu sav edilen fotoğraflar

apple macintosh classic prototipi fotograflari ortaya cikti 1 InEXiMud

apple macintosh classic prototipi fotograflari ortaya cikti 2 mnINtB43

apple macintosh classic prototipi fotograflari ortaya cikti 3 O8KGJBVm

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Apple Macintosh Classic Prototipi Fotoğrafları Ortaya Çıktı