Apple, iPhone 11’lerin ekranını fiyatsız değiştirecek

apple iphone 11lerin ekranini fiyatsiz degistirecek jWyBPTAI

apple iphone 11lerin ekranini fiyatsiz degistirecek 0 SVtEJ2XA

Apple, az sayıda kullanıcıyı etkileyen iPhone 11 dokunmatik algılama sorunu için değişim programı başlattığını duyurdu. Değişim programı kapsamında Kasım 2019 ile Mayıs 2020 ortasında üretilen ve dokunmatik ekran sorunu bulunan iPhone 11’lerin ekranı, Apple tarafından fiyatsız değiştirilecek.

Apple’dan iPhone 11 için ekran değiştirme programı

Apple’ın web sitesinde yayınlanan duyuruda, dokunma meselelerinden etkilenen aygıtların Kasım 2019 ile Mayıs 2020 ortasında üretilen iPhone 11’lerin küçük bir yüzdesini kapsadığı bildiriliyor. Bu bağlamda kullanıcılar, aygıtlarının ekran değişim programına uygun olup olmadığını Apple takviye dokümanınındaki seri numarası denetleyicisinden öğrenebiliyor.

apple iphone 11lerin ekranini fiyatsiz degistirecek 1 uyGbMKh4

Ekran değişim programına uygun olan iPhone 11’lerin ekranı, Apple Store ya da Apple yetkili servislerinde fiyatsız değiştirilecek. Lakin ekranında kullanıcıdan kaynaklı kırık ya da çatlak üzere hasarlar bulunan aygıtlar, bu değişim programına uygun değil. Ayrıyeten daha evvel aygıtları dokunmatik ekran sorunu sebebiyle tamirat gören ve tamir için ödeme yapan kullanıcıların da para iadesi için Apple ile irtibata geçmesi öneriliyor.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Apple, iPhone 11’lerin ekranını fiyatsız değiştirecek