Android 11 Alacak Sony Telefonlar Belirli Oldu

android 11 alacak sony telefonlar belirli oldu

Akıllı telefon kesiminin günden güne eriyen markaları ortasında yer yer Sony’nin geçtiğimiz aylarda resmen yayınlanan Android 11 için güncelleme takvimi ortaya çıktı. Xperia Blog’da paylaşılan güncelleme takvimine nazaran Sony amiral gemisi sahipleri, Android 11 için fazla beklemeyecekler.

Android 11 güncellemesini alacak birinci Sony akıllı telefon, şirketin en yeni amiral gemisi olan Sony Xperia 1 II olacak ve güncelleme, bu ay içinde aygıtlara dağıtılmaya kafmekanacak. Xperia 5 II ve Xperia 10 II ise Ocak 2021 prestijiyle Android 11 sürümüne kavuşacaklar.

android 11 alacak sony telefonlar belirli oldu 0 vjIlkVFZ

Sony Xperia 1 ve Xperia 5, Android 11 güncellemesini Şubat 2021 prestijiyle alacaklar. Şu an için Sony’nin öbür hangi modeller için ve ne vakit Android 11 yayınlayacağı ile ilgili rastgele bir bilgi bulunmuyor.

Paylaşılan bilgilere nazaran Sony Xperia 1 II, Android 11 güncellemesiyle birlikte 4K 120fps ağır çekim görüntü kaydı özelliğine sahip olacak. Ayrıyeten kimi söylentilere nazaran Sony, Xperia 1 III ve Xperia 10 III modelleri üzerinde çalışıyor ve şirketin Xperia Compact serisini geri döndürebileceği de argüman ediliyor.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Android 11 Alacak Sony Telefonlar Belirli Oldu