Analiste Göre, Bitcoin (BTC) Bu Seviyenin Altına Düşerse 3 Altcoin Sert Bir Düşüş Yaşayabilir

analiste gore bitcoin btc bu seviyenin altina duserse 3 altcoin sert bir dusus yasayabilir mGw1u4WG

Tanınan bir kripto para analisti, Bitcoin’in aşağı istikametli fiyat hareketinin kısa vadede kimi altcoin’lere ziyan verebileceğini söylüyor.

Yeni bir kripto para strateji oturumunda Michaël van de Poppe, BTC boğalarının başkan kripto para ünitesini 58.000 doların üzerine çıkarıp çıkaramayacağını görmek için yakından izlediğini söylüyor:

“58.000 dolara yanlışsız işaret edebilirsiniz. Bu kırılamaz ve tekrar takviye sağlayamazsa, aşağı istikametli hareketin devam edeceğini varsayıyorum.”

Van de Poppe, aşağı taraflı çok daha büyük bir hareketi önlemek için Bitcoin fiyatının 55.100 dolardaki değerli bir dayanak düzeyini tutması gerektiğini söylüyor.

BTC’nin bu düzeyin altında kırılması durumunda analist, yakın vakitte büyük ralliler yaşayan altcoin’lerin bilhassa savunmasız olacağını söylüyor:

“55.000 dolar dayanak sağlamazsa, Chiliz (CHZ), Enjin (ENJ), Theta (THETA) ile altcoin’lerde gördüğümüz genel ivmenin, tüm bu altcoin’lerin çok acı bir düzeltme yaşayacağını düşünüyorum.

Ve acı bir düzeltme, %50 ila %60 oranında düşebilecekleri manasına gelir.”

Uzun vadede Van de Poppe, piyasalarda yükseliş bekliyor. Bitcoin‘in mevcut geri çekilmesini olumlu olduğunu söyleyen analist, bunu boğa piyasası döngüsünün sağlıklı bir kesimi olarak olarak nitelendiriyor.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Analiste Göre, Bitcoin (BTC) Bu Seviyenin Altına Düşerse 3 Altcoin Sert Bir Düşüş Yaşayabilir