Analiste Göre, Bilinmeyen Bu 2 Altcoin Cevheri Patlamaya Hazır

analiste gore bilinmeyen bu 2 altcoin cevheri patlamaya hazir

Kripto para analisti Tyler Swope, trader’ların, non-fungible token’lara (NFT’ler) olan ilginin artmasıyla birlikte az bilinen iki altcoin’e dikkat etmesi gerektiğini düşünüyor.

Swope, yeni bir YouTube görüntüsünde 203.000 abonesine Alchemist Coin’i yakından izlemelerini söylüyor:

“Alchemist Coin, NFT’lerle yeni jenerasyon stake mukaveleleri yaratıyor. Akıllı mukavelelerle stake etmek yerine, bir NFT ile stake edersiniz. Likidite havuzu token’ları, örneğin Uniswap’tan (UNI), yarı Alchemist token’ı ve yarı Ethereum ile birlikte, Universal Vault olarak da bilinen NFT Crucible’a dönüştürülebilir. Daha sonra bu NFT’yi alabilir ve potansiyel olarak öteki likidite ödül programlarında tıpkı anda kullanabilirsiniz.”

Swope, projenin CoinGecko üzere önde gelen kripto para platformlarında şimdi listelenmediğini söylüyor. Lakin analist bunun yakında değişebileceğini düşünüyor.

Ayrıyeten tecrübeli bir Ethereum araştırmacısı ve geliştiricisi olan Stephane Gosselin’in Alchemist Coin ile bağı olduğuna dikkat çekiyor. Gosselin, Twitter’da projenin birçok farklı tarafta ilerleyebileceğini belirtti.

Swope’un radarındaki ikinci altcoin cevheri, NFT’lerin ve merkeziyetsiz finansın (DeFi) ayırt edici özelliklerinden yararlanan yeni bir kripto varlığı tipi olan Non-Fungible Yearn (NFY). Yeni proje, stake edilmiş bir fonun haklarını ve ürettiği getirileri temsil etmek için NFT’leri kullanıyor. Kripto para fenomeni, yeni kripto varlığını neden elinde tuttuğu şu biçimde açıkladı:

“NFT’leri, transfer edilebilir getiri getiren stake’ler için hayli uzak. NFY ve LP (likidite havuzu) token’larının bir müddettir stake edilmesi ve hür bırakılmasıyla NFT’lere dönüştürülmesini sağladılar. Birebir mühlet boyunca, NFT’lerin ticareti için kurulmuş bir DEX (merkeziyetsiz borsa) yaptırdılar. Yalnızca ETH (Ethereum) ve NFY’nin yanı sıra daha fazla LP token’ına geçmeye hazırlar.”

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Analiste Göre, Bilinmeyen Bu 2 Altcoin Cevheri Patlamaya Hazır