Analist, Şimdiden 13 Kat Değerlendiğini Söylediği Çığır Açan NFT Özelliklerine Sahip Az Bilinen Bu Altcoin’e Dikkat Çekiyor

analist simdiden 13 kat degerlendigini soyledigi cigir acan nft ozelliklerine sahip az bilinen bu altcoine dikkat cekiyor LMP7SMe7

Kripto para trader’ı Josh Rager, şu anda radarında olan bir non-fungible token (NFT) projesini izlediğini söylüyor.

Blockroots’un kurucu ortağı, 119.000 Twitter takipçisine kripto para yatırımcılarının alandaki en heyecan verici NFT projelerinden birini görmezden geliyor olabileceğini söyledi:

“Umarım, Zero Utility Token ve ZUT’u unutmadınız zira perde gerisinde şahane işler yapıyorlar…

Lakin daha da etkileyici olan, takımın yeni protokolü ZUZ… ZUZ protokolü, NFT pazarına verimlilik, zımnilik ve kıymet getirmeye odaklanıyor.

Bunun üzerine hakikaten çığır açan fikirleri var, bu yüzden denetim ettiğinizden emin olun: gas gerektirmeden stake etme, fraksiyonel NFT’ler ve NFT’ler aracılığıyla token kazma özelliği. Öteki NFT protokolleri üzere değil.”

Rager’ın da belirttiği üzere ZUZ Protocol, Zero Utility takımı tarafından oluşturulmuştur. Proje, ikinci katman ölçeklendirme tahlili Polygon ve NFT marketplace OpenSea üzere iştiraklere sahiptir. ZUZ token’ı, kullanıcıların, trader’ların daha düşük bir maliyetle birden çok NFT’yi taşımasına imkan tanıyan ekibin mevcut araç kitini oluşturmasına imkan sağlamak için tasarlanmıştır.

ZUZ şu anda Dextools’a nazaran 44 milyon dolarlık bir piyasa bedeline sahip bulunuyor ve şimdi CoinGecko’da listelenmedi. Rager, token’ı keşfetmesinden bu yana 13 kat bedel kazandığını söylüyor:

“Fiyatı şimdiden 13 kat arttı. Gözlerinizi ZUZ Protocol’den ayırmayın, heyecan verici şeyler gelecek.”

Rager ayrıyeten Bitcoin konusundaki aktüel görüşünü paylaşıyor ve BTC 50.000 dolar düzeyinin üzerinde kaldığı sürece genel boğa piyasası görünümünün bozulmadan kalacağını söylüyor:

“BTC, günlük grafikte hala yükseliş eğilimi gösteriyor. Trend çizgilerinin kırılması gerekiyor, fakat fiyat 50.000 doların üzerinde (önceki aralığın üzerinde) olduğu sürece, yeni doruklar yaratmaya devam edeceğini düşünüyorum.

Beşerler her geri çekilişte “zirve” diyecek, bu yüzden buna alışın.”

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Analist, Şimdiden 13 Kat Değerlendiğini Söylediği Çığır Açan NFT Özelliklerine Sahip Az Bilinen Bu Altcoin’e Dikkat Çekiyor