Analist: Bu Altcoin Devasa Ralliyle Geliyor! Yükselecek Çok Yer Var

analist bu altcoin devasa ralliyle geliyor yukselecek cok yer var v1Y8JTTe

Popüler kripto analisti Coin Bureau, kripto sektöründe en az değer biçilen varlık olabileceğine inandığı altcoin projesini ortaya koyuyor: Harmony (ONE)! Harmony’nin ONE token’ı yılın başından bu yana büyük ölçüde artmış olsa da Coin Bureau, büyümek için hala bolca yer kaldığına inanıyor. Analiste göre, altcoin için en patlayıcı günler çok yakın.

Coin Bureau: Bu altcoin projesi iddialı geliyor ve kendine güveniyor

Yeni bir videoda ünlü analist Coin Bureau, 539.000 abonesine, Harmony’nin yerel varlığı olan ONE’yi izlediğini söylüyor. Harmony, Ethereum ekosistemi ile tamamen birlikte çalışabilen, parçalanmış, akıllı sözleşme uyumlu bir Blockchain’dir. 2018 yılında büyük teknoloji ağır siklet Dr.Stephen Tse ve Silikon Vadisi gazilerinden oluşan bir ekip tarafından kuruldu. Kripto borsası Binance’nin girişim kolu Binance Labs, projeye 5,5 milyon dolar yatırım yaptı.

analist bu altcoin devasa ralliyle geliyor yukselecek cok yer var 0 UbPfuBhT

Harmony, Ethereum (ETH) ve Cardano (ADA) gibi diğer akıllı sözleşmeye dayalı Blockchain’lerden ilham alıyor ve Cardano’nun stake havuzu doygunluğuna benzer aynı ekonomik teşvik yapılarını kullanıyor. Ancak analist, projenin ölçeklenebilirlik sorunlarını çözmek için kendi akıllı sözleşme ağları teknolojisine güvendiğini belirtiyor. Coin Bureau konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Çoğu kripto para biriminin aksine, Harmony Blockchain’i başka bir popüler kripto para biriminin Blockchain’inin bir forku değil. Cosmo SDK gibi genel bir Blockchain geliştirici araç takımı kullanılarak inşa edilmedi. Harmony, Stephen’ın bir zamanlar ‘dördüncü üçleme’ olarak adlandırdığı ölçeklenebilirlik, güvenlik, ademi merkeziyetçilik ve aynı zamanda gizlilik konularını doğru bir şekilde ele almak için sıfırdan inşa edildi.

analist bu altcoin devasa ralliyle geliyor yukselecek cok yer var 1 ECdAU3sD

Coin Bureau: Harmony’nin daha yükselecek çok yeri var! Patlayıcı günler yakın

Coin Bureau, mümkün olduğu kadar çok sayıda doğrulayıcı başlatmak için, Harmony’nin ONE’ı yatırmak isteyen herkes için düşük bir engel oluşturduğunu da ekliyor. Harmony, staking’e başlamak için yalnızca 10.000 ONE tokenine sahip olmanızı gerektirir ve bu, yazı yazarken size yaklaşık 1.100 dolara mal olacak. Harmony’nin ONE token’ı yılın başından bu yana büyük ölçüde artmış olsa da Coin Bureau, büyümek için hala bolca yer kaldığına inanıyor. Coin Bureau konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Harmony, Ocak ayından bu yana 20 kat arttı ve bu yıl şimdiye kadar en iyi performans gösteren kripto para birimlerinden biri oldu. En iyi yanı, ONE’ın piyasa değerinin şu anda 1 milyar dolar civarında olduğu ve arzının %74’ünün dolaşımda olduğu göz önüne alındığında, büyüme için hala çok yer var gibi görünmesidir. Ayrıca, yeni bir kripto para birimi olan ONE’ın 2017’den 2018’e kadar boğa piyasası önceki dirençlerin gerçek bölgelerine sahip olmamasına da yardımcı oluyor… Harmony’nin önünde en iyi günleri var. Ve ONE, kripto piyasasında yerini inşa etmeye başlıyor. Benimseme, birlikte çalışabilirlik, ademi merkeziyetçilik ve yönetim, Harmony’nin 2021’deki odak noktaları… Dördünün hepsine de hizmet edeceklerine dair bir his var.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Analist: Bu Altcoin Devasa Ralliyle Geliyor! Yükselecek Çok Yer Var