Amerikan Bankacılık Devi, Bu Bitcoin Borsasına Talip!

amerikan bankacilik devi bu bitcoin borsasina talip aGCZvuwO

Amerikan bankacılık devi Morgan Stanley, Güney Kore’nin en iyi Bitcoin ve kripto para borsasında hisse satın almaya istekli görünüyor.

Morgan Stanley, Güney Kore’nin en iyi kripto borsasına yatım yapabilir

Naver News’in haberine göre, Amerikan yatırım bankası Morgan Stanley Güney Kore’nin en büyük kripto para borsalarından biri olan Bithumb’da hisse satın alacak. Popüler kripto borsası Bithumb‘un başlangıçta oyun şirketi Nexon’un holding şirketi olan NXC Corporation tarafından satın alınması gerekiyordu. Ancak anlaşmanın bu noktada “durgun ve yavaş” müzakereler nedeniyle bittiği görülüyor.

amerikan bankacilik devi bu bitcoin borsasina talip 0 sBIgnhnw

Naver News, Morgan Stanley’in Bithumb’u devralmaya oldukça kararlı olduğunu bildiriyor. Yakın zamanda zengin ABD müşterilerinin Bitcoin fonlarına erişmesine izin veren varlık yönetimi devi, borsaya 50 milyar won (44.1 milyon dolar) kadar yatırım yapmaya hazır. Bu yatırmla Bithumb’un değerlemesinin 2 milyar dolara ulaşması bekleniyor. Dev borsa, 2020’de 20 milyar won (17,7 milyon dolar) değerinde işletme kârı elde etti.

Bitcoin (BTC) fiyatında son durum nedir?

Lider kripto para birimi Bitcoin, yazım sırasında ufak kayıplarla 58.300 dolar seviyesinden işlem görüyor. Kripto paraların amiral gemisi şu anda 1 trilyon dolarlık bir piyasa değerine sahip. Bitcoin yazım sırasında piyasa değeriyle 56,5 milyar dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Amerikan Bankacılık Devi, Bu Bitcoin Borsasına Talip!