Amazon’un +18 harika kahraman dizisi Invincible’dan birinci fragman

amazonun 18 harika kahraman dizisi invincibledan birinci fragman rXzdG3eS

amazonun 18 harika kahraman dizisi invincibledan birinci fragman 0 hLGOLSsl

Amazon Prime Görüntü‘nun özgün içerik kütüphanesi süratle genişlemeye devam ediyor. Artık de tanınan çizgi roman serisi Invincible’ın (Yenilmez) bir animasyon dizi uyarlaması duyuruldu. +18 yaş sınırlamalı (R-Rated) bir üstün kahraman serisi olan Invincible birinci kısa fragmanıyla izleyenleri etkilemeyi başardı.

The Walking Dead kozmosunun ünlü yaratıcısı Robert Kirkman‘ın birebir isimli çizgi roman serisinden uyarlanan Invincible, babası dünyanın en güçlü muhteşem kahramanı olan 17 yaşındaki Mark Greyson’un öyküsünü anlatıyor. Orijinal çizgi roman serisi, içerdiği çok şiddet ve harika kahraman tipine getirdiği gerçekçi bakış açışıyla biliniyordu. Animasyon uyarlaması çizgi romanların bu karakteristiğini motamot ekranlara yansıtmaya çalışacak.

Çizgi romanların yaratıcısı Robert Kirkman, Invincible animasyon dizisinin de senaristi ve imalcisi olarak vazife yapıyor. Seslendirme kısmında ise J.K. Simmons, Steven Yeun, Seth Rogen, Mark Hamill, Zazie Beetz ve Sandra Oh üzere ünlü isimler var.

Invincible 2021 yılında Prime Görüntü platformunda seyircilerle buluşacak. Prime Görüntü şu anda ülkemizde Amazon Prime aboneliğinin bir kesimi olarak hizmet veriyor. Prime aboneliğinin fiyatı ise aylık yalnızca 7,90 TL.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Amazon’un +18 harika kahraman dizisi Invincible’dan birinci fragman