Oyun

Amazon’dan PS5’leri Çalınan Müşterileri İçin: Üzgünüz

Geçtiğimiz hafta sizlerle paylaşmış olduğumuz bir haberde Amazon İngiltere üzerinden satın alınan birtakım PlayStation 5’lerin çalındığını, heyecan ile yeni kuşak konsolunu bekleyenlerin bulgur, kedi maması, oyuncak üzere eserler ile karşılaştığından bahsetmiştik.

Kelam konusu “sorunun” gündeme oturmasıyla birlikte Sky News’e açıklamalarda bulunan Amazon İngiltere, toplumsal medyisima paylaşılan fotoğrafların gerçek olduğunu belirterek yaşananlar için çok “üzgün” olduklarını tabir etti.

Amazon, çalınan PS5’lerin nerede olduğunu hala bulamadı

amazondan ps5leri calinan musterileri icin uzgunuz 0

“Hepimiz müşterilerimizi şad etmek için çalışıyoruz lakin (PS5) siparişlerin bir kısmında bu mümkün olmisimı.” diyen Amazon İngiltere, şimdi olayın sorumlularını bulamisimıklarını ve araştırmaların devam ettiğini belirtti.

Yaşanan sorunu düzeltebilmek için kendilerine ulaşan tüm müşterilerle bağlantı halinde olduklarını tabir eden Amazon İngiltere, “Herhangi bir siparişi ile ilgili sorun yaşayan tüm müşterilerimiz, müşteri hizmetleri takımımız ile irtibata geçebilir.” dedi.

PS5 yerine ayrımlı eserlerle karşılaşan şahıslardan kimileri, yaşanan stok sorunu nedeniyle PlayStation 5’lerin çalındığını öne sürdüler. Sony’nin piyasaya sürülen tüm PS5’lerin satıldığını açıklisimığını da düşünürsek Amazon’un sorunu nasıl çözeceği daha da büyük bir merak konusu oluyor.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu