Amazon Prime’dan bir fiyatsız oyun daha: Overcooked

amazon primedan bir fiyatsiz oyun daha overcooked XbFtkclO

amazon primedan bir fiyatsiz oyun daha overcooked 0 niw5IDcH

Fiyatsız oyun kampanyalarına bu hafta bir hoş haber de Amazon Prime’dan geldi. Prime Gaming üyelerine şu anda kıymeti 39 TL olan Overcooked oyunu fiyatsız dağıtılıyor. Overcooked önümüzdeki bir ay boyunca ücretsiz olacak ve artık kütüphanenize eklerseniz Prime üyeliğiniz sonlansa bile sizde kalacak.

Yemek pişirme teması üzerine konseyi bir marifet oyunu olan Overcook’ta mutfağa gelen siparişleri vaktinde teslim etmeye çalışıyoruz. İster tek başınıza tüm mutfağı yönetebiliyor, isterseniz online olarak dört oyuncuyla birlikte siparişlerin üstesinden gelmeye çalışıyoruz. Renkli grafiklere sahip Overcooked, eğlenceli oynanışı sayesinde arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmenizi sağlıyor.

Overcooked daha evvel Epic Games Store’da da fiyatsız dağıtılmıştı. 

Yeni Prime Gaming oyunlarını almak için bu sayfaya tıklayabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında GTA 5, Apex Legends üzere oyunlar için dağıtılan oyun içi içerikleri (loot) var, aşağıda ise fiyatsız oyunlar görülüyor. Overcooked haricinde bu ay Yooka-Laylee and the Impossibla Lair, Close to the Sun, Battlefield 3 (Origin kodu), Turmoil ve birtakım SNK oyunları da fiyatsız dağıtılıyor.

Prime Gaming oyunlarını Amazon Launcher yahut Prime Launcher ile kurabilirsiniz. Amazon Launcher için link burada. Aşağıda bu ayın oyunları için Steam linklerini verdik.

Overcooked Steam sayfası

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Amazon Prime’dan bir fiyatsız oyun daha: Overcooked