Altın Analisti Piyasaları Analiz Etti: Bu Seviyeleri Radarınıza Alın!

altin analisti piyasalari analiz etti bu seviyeleri radariniza alin HHNpMZy9

Popüler altın analisti Christopher Lewis, piyasaları analiz etti ve ayı ve boğa senaryolarında değerli metalin görebileceği seviyeleri açıkladı.

Christopher Lewis: Altın fiyatı için 1.500 dolar hala kartlarda!

Altın piyasaları başlangıçta Perşembe günkü işlem seansı sırasında tekrar yükselişe geçti, çünkü faiz oranı kompleksinde yine bir artış görüldü. Popüler altın analisti Christopher Lewis’e göre, her şeyin eşit olması, sarı metal piyasaları için zehirlidir. Bununla birlikte analiste göre, bazı tahvil piyasaları yükselmeye devam ederken Amerika Birleşik Devletleri’ndeki faiz oranına dikkat edilmeli. Bu durumda analiste göre, ters korelasyon hala güçlü ve bu nedenle piyasalar dikkatlice izlenmeli.

altin analisti piyasalari analiz etti bu seviyeleri radariniza alin 0

Artan yönde Christopher Lewis’e göre, 1.800 dolar seviyesi önemli bir direnç engeli olacak ve bu nedenle, eğer patlak verirsek buna çok dikkat etmeliyiz. Christopher Lewis’e göre, 1.800 dolar seviyesinin üzerinde toparlanır ve kırılırsak, bu piyasayı 50 dolar daha yükseltir. Öte yandan, geri dönüp geçen haftanın en düşük seviyesinin altına inersek analiste göre, bu 1.500 dolar seviyesine kadar büyük bir düşüşe yol açar. Bu elbette büyük bir satış olacak. Ancak analiste göre, bu noktada çok sayıda değer avcısının piyasaya geri döndüğünü göreceğiz.

Christopher Lewis: Piyasalar büyük alanlarda “pazar hafızasına” eğilimlidir

Piyasa bir süredir düşüş eğiliminde…. Ancak Christopher Lewis’e göre, belirli miktarda teknik ticareti çeken bir alan olan %61,8 Fibonacci geri çekilme seviyesine yakın olduğumuzu belirtmek gerekiyor. Ancak analiste göre, 1.700 dolar seviyesi de önceki dirençti, bu yüzden devam etmelidir. Christopher Lewis’e göre, piyasalar bu büyük alanlarda “pazar hafızasına” eğilimlidir. Bu noktada yapabileceğiniz en önemli şey analiste göre, pozisyonunuzu biraz küçük tutmaktır.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Altın Analisti Piyasaları Analiz Etti: Bu Seviyeleri Radarınıza Alın!