Aksiyon macera oyunu Headland, iOS ve Android aygıtlar için yayınlandı

aksiyon macera oyunu headland ios ve android aygitlar icin yayinlandi wVHOja11

aksiyon macera oyunu headland ios ve android aygitlar icin yayinlandi 0 BzyhcSI5

Yayıncılığını ve glişticiliğini Northplay’in yaptığı, aksiyon macera oyunu Headland, iOS ve Android aygıtlar için yayınlandı. Ayrıyeten oyunun deneme sürümü de mevcut.

Daha evvel ödül alan Northplay stüdyosunun geliştirdiği bu oyun yaklaşık 3 yıldır geliştiriliyor. Aksiyon macera cinsindeki oyunun geliştiricileri kaliteli ve kolay bir oynanış mekaniğinin üzerine şurası, ayrıyeten sizlere duygusal bir öykü de anlatmak istiyor. Yaklaşık 5 saat süren oyunun, deneme sürümü de mevcut. Siz oyunu indirdikten sonra yaklaşık yarım saat boyunca oyunu deneyebiliyorsunuz. Şayet severseniz sonrasında oyunu satın alabilirsiniz.

Oyunda rastgele bir biçimde oyun içi ödeme de bulunmuyor. Şu anda App Store ve Google Play üzerinde oyuna ulaşabilirsiniz. Oyunun boyutu yaklaşık olarak 280 MB. Oyunu Android aygıtlara yüklemek için Android 4.4, iOS aygıtlara yüklemek için de iOS 9.0 yahut sonraki bir sürümü kullanıyor olmanız gerekiyor. 

Oyunun fragmanını ve mağaza sayfalarını aşağıda bulabilirsiniz.

aksiyon macera oyunu headland ios ve android aygitlar icin yayinlandi 1 Fa4nc5Yd aksiyon macera oyunu headland ios ve android aygitlar icin yayinlandi 1 Fa4nc5Yd aksiyon macera oyunu headland ios ve android aygitlar icin yayinlandi 3 qPTviFf6 Headland Northplay ApS Oyunlar Fiyatsız 285.2 MB

aksiyon macera oyunu headland ios ve android aygitlar icin yayinlandi 4 Z23Bst2G aksiyon macera oyunu headland ios ve android aygitlar icin yayinlandi 4 Z23Bst2G aksiyon macera oyunu headland ios ve android aygitlar icin yayinlandi 6 ErEjJwgn Headland Northplay Macera Oyunları Fiyatsız 66M

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Aksiyon macera oyunu Headland, iOS ve Android aygıtlar için yayınlandı