Akıllı komidin projesi rekor bağışla fonlandı

akilli komidin projesi rekor bagisla fonlandi CGShA4VF

akilli komidin projesi rekor bagisla fonlandi 0 jgIZB95s

Günümüzde günlük hayatımızdaki çabucak her eşyanın akıllandığına şahit oluyoruz. Yatak odamızda yer alan komidin de bu trendden nasibini alıyor. Üstelik akıllı özellikler yanında işlevsellik de kazanıyor.

Comet Smart Nightstand nedir?

Indiegogo üzerinde kendisine yer bulan Comet Smart Nightstand ismindeki komidin pek çok enteresan bilhassa donatılmış. Standart komidinlere nazaran epeyce büyük olan aygıtın üst kapağı 360 derece dönerek açılabiliyor. İç kısmında ise bir soğutma sistemi yer alıyor. Burada içecek yahut yiyecek tutabiliyorsunuz. Ayrıyeten iç kısmın yeri yıldız haritası ile kaplanmış. Aydınlatmayı açtığınızda tavana yıldız haritasını yansıtabiliyor.

Komidinin kapağını kapattığınızda ise asıl özelliği ortaya çıkıyor. Yan kısımda Android işletim sistemi dokunmatik bir ekran mevcut. Buradan birebir bir tablet üzere kullanım sağlayabiliyorsunuz. Ayrıyeten Bluetooth ile akıllı telefonlara bağlanarak kablosuz hoparlörünü devreye alabiliyor. Başka bir kıymetli özellik ise entegre 4 kablosuz şarj plakası. Bu sayede 4 aygıta kadar kablosuz şarj imkanı da var.

akilli komidin projesi rekor bagisla fonlandi 1 yC1q8CIX

Ortam aydınlatmasına da sahip olan Comet Smart Nightstand model 499$ bağış karşılığında armağan ediliyor. Donanıma nazaran farklı boyutları olan proje 1 milyon dolara yakın bağış topladı ve Kasım ayında birinci siparişler teslim edilecek.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Akıllı komidin projesi rekor bağışla fonlandı