Genel

Acun Ilıcalı, Netflix’e rakip platformunu duyurdu: EXXEN

acun ilicali netflixe rakip platformunu duyurdu exxen 0 SLU9Aefi

2013 yılında TV8’i satın alarak televizyona hareketlilik getiren Acun Ilıcalı artık de dijital platform işine giriyor. Acun Ilıcalı; Netflix, Prime Görüntü, BluTV üzere platformlara rakip olarak geliştirdiği servisin ismini açıkladı: EXXEN

Acun’un platform atağı şimdiden ses getirdi. Şimdi platformun ismi ve logosu haricinde bilgi yok. Daha evvel ortaya atılan savlara nazaran ünlü isimler Exxen’e özel sinema, yarış ve dizi çekecek. Tezlere nazaran Cem Yılmaz, platforma özel bir sinema hazırlıyor. Ayrıyeten daha evvel TV8’de yayınlanan 3 Adam programının takımından Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç’un özel bir sinema çekeceği ve Survivor gibisi müsabakaların yayınlanacağı sav ediliyor.

Acun Ilıcalı yeni platformlara ilgili olarak , “Dijital dediğin vakit apayrı bir dünya. İsmi muhakkak. Ali Taran buldu. Bayıldım. Hoş bir platform olacak. İçerik olarak da önemli varlıklı olacağını düşünüyorum. Benim hayalini kurduğum bir projem var, bir sürpriz programı. Onu yapacağım. Kendime bir grup kuruyorum bu program için. Çok tezli bir model programı yapacağız. Türkiye’nin en uygun modellerini seçeceğiz. Onun dışında belgesellerimiz var. Çok değerli ünitelerden çok değerli dayanak alacağımızı düşünüyorum.” dedi.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu