Açılabilir Ön Kameralı Elephone Px Pro’yu İnceledik

acilabilir on kamerali elephone px proyu inceledik KqzMS4Qy

Dolar kurunun değişkenliği ile birlikte teknolojik eser satın almak bir epey zorlaştı. Bilhassa de akıllı telefon bölümünde cep yakan fiyatlar, tüketicileri alternatif markalara yönlendirmeye kafaladı. Bu bağlamda, son periyotlarda sesini duyurmaya çalışan teknoloji şirketlerinden bir tanesi de Elephone. Şirketin Türkiye’deki en yeni modellerinden bir tanesi “Px Pro” olarak karşımıza çıkarken YouTube grubumuz de bu akıllı telefonu sizler için inceledi.

Bilhassa de fiyat performans eserleriyle tüketicilerin beğenisini kazanmaya çalışan şirket, ayrıyeten tüketicileri “Elephone Türkiye” garantisi altına alarak, mümkün problemlere karşı süratli tahliller üretebiliyor. Pekala şirketin Türkiye’deki yeni telefonlarından “Px Pro” tüketicilere neler visimediyor? 3.400 TL karşılığında satın alınabilen aygıt, fiyat performans eseri arayan tüketicilerin beklentilerini nitekim de karşılayabiliyor mu?

acilabilir on kamerali elephone px proyu inceledik 0 PSU9vfce

Elephone Px Pro’nun en dikkat cazip özelliği, açılabilir ön kameraya sahip olması. Bu sayede kullanıcılar, 6.53 inç büyüklüğündeki FHD+ çözünürlük sunan ekranı, kesintisiz olarak kullanabiliyorlar. Ayrıyeten telefonun art kısmında da parmak izi okuyucu sensör alan alıyor. Marka, kendini yeni yeni tanıtıyor olsa da telefonlarında sunduğu özellikler, bugün pek çok teknoloji şirketiyle ortak seviyede.

Elepone Px Pro, 8 çekirdekli MediaTek Helio P70 işlemciden güç alıyor. 4 GB RAM‘in bulunduğu telefonda 128 GB’lik depolama yerı mekan alıyor. Bu sayede tüketiciler, 48 MP ana kamera ile 5 MP’lik ikinci bir sensörün bulunduğu telefonla, depolama yerını pek de kaygı etmeden fotoğraf ve görüntüler çekebiliyorlar. Telefonun açılabilir ön kamerasının da 16 MP çözünürlük sunduğunu belirtelim.

acilabilir on kamerali elephone px proyu inceledik 1 Vzg3GRqJ

Teknik özellikleri ile günlük bir kullanıcının tüm gereksinimlerini karşılayabilecek Px Pro, Android 10 işletim sistemiyle birlikte geliyor. Ayrıyeten kullanıcılar, 3.300 mAh kapasiteli batarya ile Px Pro’yu gün uzunluğu kullanabilecekler. İşte tüm bu özellikler ve çok daha ziyadesiyle ilgili detaylı bilgi sahibi olmak için, görüntümüzü izleyebilirsiniz. Ayrıyeten telefonu çabucak satın almak isterseniz, burada bulunan ilişkiyi kullanabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Açılabilir Ön Kameralı Elephone Px Pro’yu İnceledik